Česká aplikácia Zoner Postcards z dielne firmy ZONER software, a. s. Brno umožňuje už takmer rok posielať papierové pohľadnice do celého sveta cez smartphone alebo tablet s operačným systémom Android, nechýba ani posielanie z webu. Obľúbenej aplikácie sa teraz dočkajú aj používatelia platformy iOS.


„V poslednej dobe pribúdajú nielen zariadenia s iOS, ale aj otázky, či chystáme nejaké produkty pre platformy Apple. Nebudeme skrývať, že skúseností s vývojom pre tieto platformy máme málo. Začali sme teda s aplikáciou, ktorá je medzi používateľmi smartphonov s Androidom úspešná a zároveň kladie menšie nároky na vývoj.“ hovorí Jan Kupčík, produktový manažér softwarovej divízie ZONER software. Posielanie papierových pohľadníc odkiaľkoľvek do celého sveta je jednoduché. Odfoťte fotku, napíšte odkaz, vyplňte adresu a pošlite elektronicky do Zoneru. Tam sa postarajú o vytlačenie a zaslanie Českou poštou na požadovanú adresu. Pri tvorbe pohľadnice si môžete vybrať z niekoľkých písiem, rámčekov k fotografii a zadané adresy sa ukladajú pre opakované použitie.


Pohľadnice sa posielajú z Brna, do Českej republiky tak bude pohľadnica doručená do troch dní, na Slovensko a do zahraničia spravidla do týždňa, v závislosti na miestnych doručovacích službách. Platba prebieha cez Apple ID, cena pohľadnice je 1,99 € pri zaslaní do Českej republiky a 2,99 € do celého sveta vrátane Slovenska.

•  Aplikácia Zoner Postcards je zadarmo a je možné ju stiahnuť vo verzii pre iOS z App Store alebo z Google Play vo verzii pre Android.
•  Zoner Postcards je na platforme iOS prispôsobená len pre iPhone a vyžaduje iOS 7.1 a vyšší.

Vyskúšajte Zoner Pohľadnice aj vy!
ZONER software je autoritou v oblasti digitálnej fotografie. Vyše desať rokov prináša riešenia pre fotografov, od najpopulárnejšieho fotografického programu Zoner Photo Studio cez rovnomennú aplikáciu pre Android po širokú ponuku fotopublikácií a kurzov.

Zdroj: Zoner

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo