Benjamin Bösch nastúpil na novovytvorenú pozíciu obchodného riaditeľa.

Benjamin Bösch nastúpil na novovytvorenú pozíciu obchodného riaditeľa v spoločnosti Koenig & Bauer Durst, globálneho poskytovateľa digitálnych hárkových tlačových systémov a softvérových systémov pre segment skladaných kartónov a vlnitej lepenky.

Benjamin Bösch, prináša do svojej novej pozície 25-ročné skúsenosti v polygrafickom a obalovom priemysle.

Medzi jeho zodpovednosti patrí úzka spolupráca s existujúcimi zákazníkmi a predajnými tímami, ako aj vývoj nových predajných stratégií na zvýšenie pridanej hodnoty pre Koenig & Bauer Durst. Pritom chce spoločnosť strategicky ťažiť z rastúceho trhu so skladanými kartónmi a vlnitými lepenkami, ktoré sú zrelé na digitálnu transformáciu.

„Vítame Benjamina v rodine Koenig & Bauer Durst,“ povedal Daniel Velema, generálny riaditeľ Koenig & Bauer Durst. „Značné skúsenosti Benjamina na trhoch so skladanými kartónmi a vlnitou lepenkou prinesú ďalšiu úroveň odborných znalostí, keďže pokračujeme v rozširovaní operácií v rámci digitálnej tlače na našich kľúčových trhoch, ktoré sú zrelé na digitálnu transformáciu. Toto vymenovanie je dôležitým strategickým vývojom, pretože naďalej využívame schopnosti a know-how našich materských spoločností, aby sme mohli ponúknuť bezkonkurenčné portfólio digitálnych tlačových strojov, ktoré používajú atramenty na vodnej báze, bezpečné pre potraviny, ktoré spĺňajú všetky regulačné požiadavky.“

Portfólio Koenig & Bauer Durst zahŕňa systémy CorruJET a Delta SPC 130 pre trh vlnitej lepenky, ako aj spoločne vyvinutý tlačový stroj VariJET 106 pre trh skladacieho kartónu.

Zdroj: Koenig & Bauer Durst

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo