NIKON triumfuje so štyrmi výhrami na tohtoročných svetových cenách TIPA.

Spoločnosť Nikon na tohtoročnom udeľovaní cien TIPA World Awards uspela v štyroch kategóriách. Tieto štyri ocenenia dokazujú odhodlanie spoločnosti Nikon vyrábať inovatívne vybavenie, ktoré kombinuje pokročilú technológiu a špičkový výkon, aby umožnilo fotografom posúvať hranice kreativity, ale predovšetkým „naďalej inšpirovať“.

Nikon Z f
Nikon Z f
Nikon Z 8
Nikon Z 8

Najnovší mirrorless fotoaparát Nikon, elegantný a štýlový Z f, bol titulovaný „Best Full-Frame Expert Camera“ (Najlepší špecializovaný plnoformátový fotoaparát), zatiaľ čo model Z 8 bol ocenený prestížnym titulom „Best Full-Frame Professional Camera“ (Najlepší profesionálny plnoformátový fotoaparát).

NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena
NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena
NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR
NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR

Pokiaľ ide o kategórie objektívov, spoločnosť Nikon získala dve ocenenia s objektívmi NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena, ktorý bol zvolený za „Best Professional Portrait Lens“ (Najlepší profesionálny portrétny objektív), zatiaľ čo objektív NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR získal ocenenie „Best Super Telephoto Zoom Lens“ (Najlepší super teleobjektív so zoomom).

Svetové ceny TIPA sú všeobecne uznávané ako oslava špičkových spoločností a produktov najvyššej kvality v tomto odvetví. Slúži tiež ako dôležitý referenčný znak a informácia pre spotrebiteľov pri rozhodovaní o kúpe.

Viac informácií nájdete na webovej stránke TIPA: www.tipa.com
Zdroj: Nikon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo