Sharp/NEC veľkoformátové displeje (Large Format Displays – LFD).

Toto je 98″ veľkoformátový displej (LFD) z obľúbenej série displejov (Essential Large Format Display / základný veľkoformátový displej), čím sa dopĺňa séria E, ktorá začína na 32″ a teraz siaha až po úctyhodných 98″. Veľkoformátové displeje LFD tvoria neoddeliteľnú súčasť digitálnych komerčných prezentácií, ako aj propagácie produktov a interaktívnych konferenčných miestností.

Požadovaná funkčnosť za prijateľnú cenu

Sharp/NEC je synonymom bezpečnej investície zabezpečenej mimoriadne kvalitnými komponentmi a obohatenej o vysokú prevádzkovú bezpečnosť. Zlepšite svoj výkon na stretnutiach a konferenciách vďaka úžasnému rozlíšeniu UHD. Získajte vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť s nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo a dlhou životnosťou.

Profesionálna úroveň HAZE (zmatnený povrch) zaručuje skvelú viditeľnosť bez rušivých odrazov – spolu s jasom až 350 cd/m² spĺňa Sharp/NEC MultiSync® E988 požiadavky dnešných konferenčných prostredí.

Sharp/NEC LFD
Sharp/NEC LFD.

Integrovaný prehrávač MediaPlayer podporuje natívne rozlíšenie UHD a vysoký dynamický rozsah (HDR) pre vysoký kontrast a prirodzene vyzerajúci prehrávaný obsah s funkciou automatického prehrávania. Prehrávač USB MediaPlayer nevyžaduje žiadne ďalšie káble, externé zariadenia ani softvér pre signage, čo umožňuje jednoduché a bezproblémové profesionálne riešenie zobrazovania signage.

Na okamžité spustenie v konferenčných miestnostiach sa vstupy rozpoznávajú automaticky a prepínanie medzi zdrojmi HDMI je jednoduché. Manažéri zariadení uvítajú možnosť diaľkového ovládania digitálnych zariadení prostredníctvom integrovanej siete LAN a softvéru NaviSet Administrator 2 od spoločnosti NEC, vďaka čomu je séria E ideálnou voľbou pre firemné konferenčné miestnosti a digitálne signage zobrazenie základnej úrovne.

VÝHODY

Nižšie náklady na inštaláciu a prevádzku – pretože displej má technológiu podsvietenia LED, je mimoriadne úsporný, podsvietenie vydrží dlhšie a displej má nižšiu hmotnosť, čo umožňuje jednoduchú a flexibilnú prepravu, ako aj inštaláciu a zapojenie.
Štíhly dizajn a zabudované reproduktory – estetický dizajn je potešením pre oči a umožňuje jednoduchú a lacnú inštaláciu.
Prepojiteľnosť pripravená na budúcnosť – má viacero štandardných digitálnych a analógových vstupov signálu na flexibilnú integráciu do A/V infraštruktúr.
Samostatná prevádzka – displej je navrhnutý na priamu samostatnú prevádzku, čo umožňuje integrovaný prehrávač médií USB, reproduktory a funkcie plánovania.
Prehrávanie bez námahy – Integrovaný multimediálny prehrávač USB podporuje rôzne typy formátov obrazových a video súborov na bezproblémové samostatné prehrávanie obsahu.
Špeciálne vlastnosti: Úprava zvuku s ekvalizérom; Podpora CEC; Režim teploty farieb; Ovládanie zobrazenia prehliadača; Režim úsporného obrazu; Plánovač funkcií; HDMI s UHD pri 60 Hz; Podpora HDR Gamma (HLG, PQ); Kompatibilný s Mac a Windows; NaViSet Administrator 2; Napájaný USB-port; Komerčný režim obrazu; Podpora SNMP; Senzor okolitého osvetlenia; USB Media Player
Príslušenstvo: Stojan (ST-801)

Podrobné technické informácie o NEC MultiSync® E988.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo