4K UHD projektory Sharp P601Q a Sharp P721Q .

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe ponúkne návštevníkom veľtrhu Integrated Systems Europe 2024 (ISE) exkluzívnu príležitosť vidieť najnovšie produkty v oblasti projekčnej technológie.

4K UHD projektory Sharp P601Q a Sharp P721Q

Vystavený bude nový 4K UHD projektor Sharp P721Q, ktorý je súčasťou úplne novej rodiny pozostávajúcej z dvoch nových modelov Sharp P601Q a Sharp P721Q, ktoré pokračujú v dedičstve kvality a odborných znalostí spoločnosti NEC v oblasti vývoja projektorov.

Oba projektory využívajúce technológiu DLP a jas 6 000 až 7 200 ANSI lúmenov nanovo definujú vizuálne zobrazenie a sú ideálne pre zasadacie miestnosti, múzeá a prostredie vysokoškolského vzdelávania.

Nové projektory Sharp s vysokým rozlíšením 4K UHD poskytujú výnimočnú kvalitu obrazu, dokonalú čistotu obrazu a obraz, ktorý osvetľuje detailné informácie. Úplne utesnený optický motor a laserový zdroj svetla nevyžadujú žiadnu údržbu pre dlhú životnosť 20 000 hodín, takže výmena filtrov a lámp je úplne vylúčená. Používatelia navyše môžu dosiahnuť najjemnejšie vyrovnanie obrazu pomocou motorizovaného zoomu a zaostrovania, ktoré dopĺňa plne motorizovaný posun objektívu pre presný a jasný obraz.
Všestranné projekčné funkcie uľahčujú umiestnenie projektorov, čím zjednodušujú inštaláciu a potenciálne znižujú náklady na nastavenie. Vďaka laserovej rizikovej skupine 2 nové modely eliminujú potrebu predpísaných bezpečnostných opatrení, čím zabezpečujú bezpečné a bezstarostné prevádzkové prostredie.

„Sme hrdí na to, že môžeme uviesť na trh dva nové modely 4K UHD projektorov od spoločnosti Sharp. Vďaka vynikajúcej kvalite obrazu a rozlíšeniu bez pixelov získate najlepší zážitok z informácií bohatých na detaily na veľkej obrazovke. Vďaka konštrukcii bez filtrov, laserovému zdroju svetla, ako aj utesnenému a proti prachu chránenému optickému laserovému motoru môžu používatelia využívať výhody bezstarostnej a bezúdržbovej projekcie počas celej životnosti projektora, až 20 000 hodín,“ povedal Alistair Round, produktový manažér komerčných displejov a firemných projektorov v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

Očakáva sa, že oba nové 4K UHD projektory Sharp budú k dispozícii v septembri 2024.
Zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo