Softvér na úpravu fotiek Zoner Photo Studio X získal ďalšie ocenenie svetového formátu, EISA Award za najlepší fotografický softvér. Dokazuje tak svoje právoplatné postavenie po boku favoritov vo fotografickom priemysle.

Ocenenie asociácie EISA (The Expert Imaging and Sound Association), ktorá každoročne vyberá tie najlepšie fotografické produkty, si tento rok odnáša Zoner Photo Studio X.

V Brne vyvíjaný program zvíťazil v kategórii „Najlepší fotografický softvér“ a opäť vymedzuje svoju pozíciu voči svetoznámejším konkurentom.

ZPS X_editor
ZPS X editor

Asociácia EISA každoročne oceňuje tie najlepšie zobrazovacie a zvukové technológie. Združuje 60 odborných magazínov a webov z 29 krajín, ktorých zástupcovia dôkladne testujú a preverujú nominované produkty. Produkty nominujú samotné firmy tým, že ich odprezentujú odbornej porote asociácie EISA.

„Ocenenie EISA nám urobilo veľkú radosť. Nielen toto uznanie, ale aj očakávaná jesenná aktualizácia posilní našu pozíciu vedľa konkurenčných softvérov. Rozhodne neplánujeme spomaľovať,“ hovorí riaditeľ softvérovej divízie spoločnosti ZONER, ktorá program Zoner Photo Studio X vyvíja, Michal Prouza.

Zoner ZPS-X
Zoner ZPS-X

Už viac ako 36 rokov asociácia EISA každoročne vyberá a podrobuje dôkladnej analýze množstvo produktov na ceste k objaveniu toho najlepšieho z každého oceňovaného odvetvia. Porota zameraná na fotografické produkty je zložená z 16 odborníkov, ktorí vyberajú víťaza z užšieho výberu kandidátov v celkovo 23 kategóriách. Zoner Photo Studio X ako víťaz kategórie „Najlepší fotografický softvér“ zabodovalo napriek tvrdej konkurencii.

„Prejsť si celým procesom bola skvelá skúsenosť. Musím povedať, že členovia poroty sú ozajstní odborníci. Som pyšný na to, že sme boli schopní Zoner Photo Studio X kvalitne prezentovať a obhájiť, čo tiež hralo rolu vo finálnom rozhodovacom procese,“ dopĺňa Thomas Urban, ktorý za ZONER software s asociáciou EISA dlhodobo komunikuje.

ZPS-X_Varianty
ZPS-X Varianty

Zoner Photo Studio X sa podľa EISA zapísalo ako inovatívny softvér so širokým spektrom užívateľsky prívetivých nástrojov. Asociácia vyzdvihla tiež úpravu vo vrstvách a maskách, retušovacie nástroje a v neposlednom rade tiež priaznivú cenu.

Zdroj: ZONER

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo