Výhodné a udržateľné riešenia pre tlač kancelárskych dokumentov vo väčšom formáte.

Spoločnosť Epson rozšírila rad firemných tlačiarní EcoTank a uviedla na trh prvé multifunkčné tlačiarne EcoTank formátu A3, ktoré ponúkajú farebnú aj čiernobielu tlač formátu A3 – tlačiareň EcoTank Pro L15180 a M15180.

Efektívne riešenia tlače formátu A3, ktoré podporujú udržateľné podnikanie

Tlačte, skenujte, kopírujte a faxujte s tlačiarňami EcoTank Pro s Wi-Fi. Zariadenia majú jednoduchú obsluhu, dosahujú výnimočne nízke náklady na tlač a znižujú spotrebu energie vďaka technológii Heat-Free.

Vysoká rýchlosť tlače a skenovania umožňuje rýchlo vykonať úlohy vo formáte A3 a A4. Vďaka nízko nákladovým fľašiam s atramentom môžete dosiahnuť neuveriteľne nízke náklady na stranu.
Technológia Epson Heat-Free udržuje spotrebu energie na minimálnej úrovni a šetrí energiu. Multifunkčné tlačiarne EcoTank Pro L15180 a M15180 predstavujú cenovo výhodné a udržateľné riešenia pre tlač kancelárskych dokumentov vo väčšom formáte.

EcoTank Pro M15180
EcoTank Pro M15180

Tieto atramentové tlačiarne bez použitia tepla majú až o 83% nižšiu spotrebu energie ako laserové tlačiarne a používajú veľkokapacitné atramentové nádržky.
To skracuje dobu potrebnú na správu dodávok a eliminuje nutnosť výroby, prepravy a likvidácie kaziet. Namiesto toho je možné nádržky dopĺňať pomocou veľkokapacitných fľaštičiek s atramentom, ktoré zabezpečia až 7 500 čiernobielych a 6 000 farebných výtlačkov.

Multifunkčná tlačiareń EcoTank Pro L15180
Multifunkčná tlačiareń EcoTank Pro L15180

Tieto „čisté“ produkty možno ľahko integrovať do zabezpečeného pracovného postupu tlače vďaka ľahkej konektivite, a zabezpečiť si tak mimoriadne nízke náklady na stránku a celkové náklady na vlastníctvo. V malých pracovných skupinách umožňujú vyššiu produktivitu – prvú stranu je možné vytlačiť len za 5,5 sekúnd.

Dva zásobníky papiera
Dva zásobníky ponúkajú kapacitu 500 listov. So zadným podávačom s kapacitou 50 listov a automatickým podávačom dokumentov si nemusíte robiť starosti s ručným vkladaním papiera. Tlačiarne dokážu potláčať štandardné formáty obálok a média do veľkosti A3+ v rozsahu plošnej hmotnosti 64 g/m2 – 255 g/m2 s maximálnym rozlíšením tlače 4 800 x 1 200 DPI.

Ušetrite viac
Ušetrite pri každej tlači. Vďaka nízkonákladovým fľašiam s atramentom môžete dosiahnuť neuveriteľne nízke náklady na stranu. Technológia Epson Heat-Free udržuje spotrebu energie na minimálnej úrovni a šetrí energiu.

Jednoduché používanie a spoľahlivosť
Výber funkcií je s farebným dotykovým displejom LCD jednoduchý. A ľahké je aj dopĺňanie veľkých predných atramentových zásobníkov z uzatvárateľných fliaš s atramentom s ochranou proti kvapkaniu, ktorých použitie je úplne intuitívne.

Funkcie, ktoré vám šetria čas
Tlačiareň L15180 / M15180 vytlačí prvú stranu už za 5,5 sekundy a rýchlosť tlače dosahuje až 25 strán za minútu. Automatický podávač dokumentov dokáže skenovať až 26 obrázkov za minútu.

Tlač takmer odkiaľkoľvek
Pomocou tlačiarne L15180 / M15180 možno ľahko tlačiť z mobilov, tabletov a prenosných počítačov. Pomocou aplikácie Epson iPrint a pripojenia cez Wi-Fi a Wi-Fi Direct môžete posielať dokumenty na tlač z inteligentných zariadení.

LCD disp_Wi-Fi Direct
LCD displej_Wi-Fi Direct

Ak si vyberiete namiesto laserovej tlačiarne atramentovú technológiu Epson Heat-free, je to malá zmena, ktorá môže mať veľký pozitívny dopad. Pomôže v úsilí koncových užívateľov znižovať spotrebu energie a redukovať množstvo odpadu súvisiaceho s tlačou.

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo