EISA AWARDS 2021-2022

Spoločnosť Nikon oznamuje, že štyri z jej produktov boli úspešné na udeľovaní ocenení EISA Awards 2021-2022. Mirrorless fotoaparát Nikon Z 6II získal ocenenie Advanced Camera (Pokročilý fotoaparát) a mirrorless fotoaparát Nikon Z 5 získal ocenenie Best Buy Camera (Najlepšia kúpa fotoaparátu). Úspechy slávilo aj množstvo objektívov NIKKOR. Objektív NIKKOR Z MC 50 mm f/2,8 získal ocenenie Macro Lens pre najlepší makroobjektív, zatiaľ čo objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S vyhral v kategórii Professional Telephoto Zoom Lens (Profesionálny teleobjektív so zoomom).

Fotoaparát Z 6II, ktorý je jedným z najpokročilejších mirrorless modelov spoločnosti Nikon, bol ocenený za svoj pôsobivý systém automatického zaostrovania a možnosti spracovania obrazu, vďaka ktorým je prvou voľbou uznávaných fotografov. Plnoformátový snímač, elektronický hľadáčik a vysoká citlivosť ISO fotoaparátu Z 5 zasa prispeli k tomu, že bol ocenený ako najvýhodnejší plnoformátový fotoaparát na trhu.
V kategóriách objektívov boli ocenené objektívy NIKKOR Z MC 50 mm f/2,8 a NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S za ich optickú dokonalosť a špičkový dizajn.

Ocenené produkty EISA AWARDS 2021-2022
Ocenené produkty EISA AWARDS 2021-2022

Získané ocenenia dokazujú, že spoločnosť Nikon naďalej buduje na svojich osvedčených skúsenostiach v oblasti prvotriedneho dizajnu a inžinierstva a poskytuje vzrušujúce, inovatívne vybavenie, ktoré spĺňa potreby fotografov – kreatívne aj technické.

Ocenenia EISA Awards každoročne oslavujú tie nové produkty, ktoré v sebe spájajú najpokročilejšie technológie a žiadané funkcie s prvotriednym výkonom. Tieto ocenenia siahajú od cenovo najdostupnejších produktov s vysokou hodnotou až po produkty modernej spotrebnej elektroniky s tými najvyššími ambíciami.
Neustále sa meniace kategórie ocenení odzrkadľujú evolúciu dizajnu a pripojenia produktov, ale každý víťaz ocenenia EISA Award zostáva tým najlepším vo svojej triede.

Ďalšie informácie nájdete na webovej lokalite asociácie EISA: https://www.eisa.eu/

Zdroj: NIKON

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo