Canon-Legria-HF-R68
Kamera Canon-Legria-HF-R68

Spoločnosť Canon predstavuje tri nové videokamery série LEGRIA HF R. Nové videokamery sú ideálne na nakrúcanie a zdieľanie vzácnych rodinných okamihov v úžasnej kvalite Full HD – teraz môže každý jednoducho vytvoriť kreatívne videosnímky, z ktorých sa bude tešiť znovu a znovu.

LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 a LEGRIA HF R606

Zachyťte okamihy, ktoré sú pre vás cenné

Nové videokamery, predstavujúce kombináciu Full HD video systému a vysokokvalitného procesora DIGIC DV4 z dielne Canon, vám umožnia zachytiť vzácne chvíle s rodinou v mimoriadnych detailoch – od prázdnin či dovoleniek až po rodinné večierky alebo školské podujatia. Tieto modely sú vybavené objektívom s 32x optickým zoomom a 57x rozšíreným zoomom, takže vám zaručia maximálnu voľnosť pri nakrúcaní blízkych aj vzdialených objektov.

Vďaka funkcii Zoom Framing Assist vám nikto z rodiny pri používaní výkonného zoomu nevypadne zo záberu. Stačí jednoducho pridržať špeciálne tlačidlo vyhľadávania a videokamera obraz automaticky oddiali, aby ste mohli pred opätovným priblížením vyhľadať požadovanú osobu. Inteligentný stabilizátor obrazu (IS) zaistí vždy ostré zábery automatickým potláčaním chvenia videokamery, takže vždy s istotou zaostríte na ten správny moment. Aby sa zjednodušilo nakrúcanie väčších skupín ľudí napríklad na rodinných stretnutiach alebo panoramatických záberov krajiny na dovolenke, kamera LEGRIA HF R68 je vybavená novým širokouhlým konvertorom, ktorý sa dá rýchlo nasadiť na objektív. Tým sa skráti ohnisková vzdialenosť na 26,9 mm a rozšíri sa celkový uhol záberu videokamery.

 

Zábava pre celú rodinu

Svojim záberom teraz môžete rýchlo a jednoducho pridať kreatívny nádych vďaka širokej palete nových režimov záznamu s jednoduchým ovládaním. Spomalený záznam vám umožní predĺžiť rýchlosť prehrávania až o polovicu – ideálne napríklad pri nakrúcaní prvého gólu vášho dieťaťa – alebo ju naopak skrátiť až 1200x a dosiahnuť tak zrýchlené zábery západov slnka či dobrodružnej jazdy. Režim Baby Mode ďalej zjednodušuje dokumentáciu cenných rodinných momentov – videá sa automaticky ukladajú do samostatného albumu tak, aby ste ich neskôr mohli bez problémov vyhľadať a pozrieť si ich spolu s blízkymi. Aby boli vaše spomienky chránené proti náhodnej strate, funkcia zamknutia súborov zabráni ich vymazaniu alebo úpravám, takže ich bez obáv môžu sledovať aj vaše deti.

Zdieľajte zaznamenané spomienky

Po zachytení každodenných udalostí ich môžete vďaka NFC kompatibilite jednoducho zdieľať s inými zariadeniami – smartfónmi, tabletmi či novou stanicou Canon Connect Station CS100. Videá tiež môžete jednoducho nahrávať do sociálnych sietí alebo cloudových služieb a okamžite ich zdieľať s ľuďmi z celého sveta. LEGRIA HF R606 je navyše kompatibilná s SD kartami FlashAir, takže môžete zdieľať, ukladať a prehrávať svoje záznamy na smartfónoch či tabletoch aj bez internetového pripojenia.

Zdroj TS: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo