Canon PowerShot-SX530-HS
Canon PowerShot-SX530-HS

Spoločnosť Canon obohacuje svoje kolekcie fotoaparátov PowerShot a IXUS o sedem nových prírastkov. Nové modely vám poskytnú dokonalé výsledky nezávisle od predmetu vášho záujmu: tri nové superzoomy PowerShot vám umožnia fotografovať zblízka aj z diaľky, tromi kompaktnými fotoaparátmi IXUS hravo zaznamenáte večierok s priateľmi a nový PowerShot N2 ponúka bohaté možnosti kreativity.

Zachyťte nezabudnuteľné zážitky

Nové superzoomy PowerShot SX530 HS, PowerShot SX710 HS a PowerShot SX610 HS sú dokonalými nástrojmi na snímanie z diaľky. Vďaka mimoriadnej flexibilite nimi zaznamenáte v špičkovej kvalite prakticky čokoľvek – od rodinnej dovolenky až po víkendové výlety.

Takmer akýkoľvek objekt vám umožní zachytiť najnovší PowerShot SX530 HS od Canon, ktorého súčasťou je vynikajúci 50x optický zoom a 100x ZoomPlus. 30x optický zoom vreckového fotoaparátu PowerShot SX710 HS a 18x optický zoom modelu PowerShot SX610 HS vám tiež dovolia priblížiť si ťažko dostupné objekty.

Všetky tri modely sú vybavené funkciou Auto Zoom, ktorá pomáha udržať snímaný objekt v zábere automatickým rozpoznaním počtu ľudí a nastavením úrovne priblíženia tak, aby sa zaistila ich optimálna veľkosť. Inteligentný stabilizátor obrazu (IS) zaručí, že každý záber bude ostrý a zreteľný. Svoje fotografie a Full HD video môžete ihneď po vytvorení začať zdieľať jediným dotykom na displeji smartfónu alebo tabletu – vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi a Dynamic NFC.

PowerShot N2 – posuňte svoju kreativitu na novú úroveň

Ak chcete vytvárať kreatívne a spontánne fotografie, s novým modelom PowerShot N2 budete mať všetko potrebné na dosah prstov.

Súčasťou unikátneho symetrického štvorcového dizajnu sú inovačné krúžky na jednoduché nastavenie zoomu, ktoré umožňujú snímanie z rôznych uhlov. PowerShot N2 je tiež vybavený novým dotykovým displejom s možnosťou vyklopenia o 180 stupňov, pričom sa zároveň aktivuje režim autoportrétu, vďaka ktorému budete na fotografiách vyzerať dokonale.
Ak chcete priateľov ohúriť nečakaným návalom kreativity, rozšírený režim Creative Shot vám umožní upraviť každú snímku rôznymi tvorivými spôsobmi; inteligentná technológia analyzuje snímaný objekt a zaznamená zábavné krátke videoklipy s rozličnými snímkovacími frekvenciami a efektmi.

Štíhlosť, elegancia a kompaktnosť – fotografujte kdekoľvek

Fotoaparáty IXUS 160, IXUS 165 a IXUS 170 vám umožnia zachytiť zaujímavé momenty mimoriadne detailne, kamkoľvek sa vypravíte. S novými, doteraz najmenšími kompaktmi od spoločnosti Canon sa môžete plne sústrediť na dianie pred objektívom.

IXUS 170 sa pýši 12x optickým zoomom a modely IXUS 160 a IXUS 165 sú vybavené 8x optickým zoomom.

Nové fotoaparáty sa jednoducho používajú a každé stlačenie spúšte vám prinesie skvelé výsledky. Všetky tri modely sú vybavené 20-megapixelovým snímačom pre detailné fotografie, režim Smart Auto zjednodušuje snímanie automatickým nastavením všetkých potrebných parametrov a zábavné kreatívne filtre vám poskytnú okamžité kreatívne výsledky.

Zdroj TS: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo