V rámci každodennej prevádzky využívajú tieto tlačiarne poznatky z praxe, zvýšenú bezpečnosť a prevádzkové funkcie na profesionálnej úrovni.

Spoločnosť HP, predstavila najnovšie A4 formátové farebné laserové tlačiarne HP Color LaserJet Pro radu M100 a M200. Inovované modely sú konštruované tak, aby zabezpečili pohodlie používateľa pri prevádzke, bezpečnosť a výkon na pracovisku, teda vlastnosti, pre ktoré sú vyhľadávané.

Zvýšená úroveň bezpečnosti

Modernizovaný rad farebných laserových tlačiarní je vybavený zásadnými bezpečnostnými funkciami, ako je základné kódovanie a ochrana prístupovým heslom, čo napomáha chrániť vaše zariadenie, osobné údaje a dokumenty v priebehu tlače.

HP Color LaserJet Pro series M100_M200
Rad M100 a M200 rovnako zahŕňa zosilnenú ochranu proti slabým miestam v zabezpečení. Kľúčové prvky zahŕňajú automatické aktualizácie firmvéru pre identifikáciu a zastavenie prípadných útokov a dvojpásmovú (dual-band) Wi-Fi® aplikáciu pre rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie na bezdrôtové modely.

Vyššia úroveň a produktivita vďaka aplikácii HP Smart App

So stále sa vyvíjajúcou mobilitou každodenného životného štýlu profesionálov nadobúda význam dôležitá schopnosť pracovať voľne odkiaľkoľvek a kdekoľvek.
S novou generáciou farebných laserových tlačiarní Color LaserJet Pro rady M100 a M200 a funkciou Smart Task v aplikácii HP Smart App môžu používatelia ľahko a rýchlo tlačiť, skenovať a kopírovať dokumenty a to prostredníctvom svojich mobilných telefónov.

LCD panel
Aplikácia HP Smart App je navrhnutá tak, aby samostatne riadila tlačiareň priamo z vášho mobilného zariadenia, pričom vám daná aplikácia s využitím funkcie Smart Task ušetrí čas a dokáže zorganizovať vaše dokumenty o 50 % rýchlejšie. S funkciou Smart Task v aplikácii HP Smart App vo vašom smartfóne môžete:

  • Rýchlo skenovať a mať prístup k celému obsahu vášho komerčného softvéru, ako je napr. QuickBooks, Dropbox a Google Drive
  • Vychutnať si tlač bez zbytočnej manipulácie, iba hlasovými povelmi pomocou funkcie HP Voice-activated
  • Byť informovaný zakaždým, keď dochádza k tlači, skenovaniu či kopírovaniu dokumentov
  • Objednať si dostatočnú zásobu tlačového tonera, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Zvýšený výkon

Modernizovaný rad farebných laserových tlačiarní HP Color LaserJet Pro M100 a M200 je dodávaný s originálnymi tonerovými kazetami Original HP Toner s funkciou JetIntelligence, ktorá napomáha zvýšiť špičkový tlačový výkon a zabezpečiť profesionálnu kvalitu tlače. So zabudovanými možnosťami pre pripojenie cez bezdrôtovú komunikáciu Wi-Fi® a sieťový Ethernet, môžu modely M100 a M200 oveľa spoľahlivejšie komunikovať cez dvojpásmovú Wi-Fi.

HP Color LaserJet Pro series
Modely M100 a M200 podporujú funkciu veľkoobjemovej tlače, pri zabezpečení vysokých rýchlostí tlače a tiež možnosť výberu skenovania, kopírovania či faxovania. Pri modeli M200 si navyše môžete vybrať aj automatickú tlač na oboch stranách listu. Presné rýchlosti sa líšia v závislosti na konfigurácii systému, softvérovej aplikácie, ovládača a zložitosti dokumentu.

Udržateľný dizajn

Nový rad výrobkov M100 a M200, ktorý zahŕňa aj funkciu HP Auto-on/Auto-off technology, v priemere spotrebuje o 35 % energie menej ako štandardné modely tlačiarní, ktoré nespĺňajú podmienky normy ENERGY STAR®3.0.

Marek Soják, Print Marketing Manager spoločnosti HP Inc. pre ČR a Slovensko

„Používatelia hľadajú cesty, ako zvýšiť svoju produktivitu bez toho, aby museli zľaviť na požadovanej kvalite, množstve práce na pracovisku alebo udržateľnosti. Dôvod, prečo sme oživili modely farebných laserových tlačiarní HP Color LaserJet Pro rady M100 a M200 je snaha poskytnúť rozšírené možnosti pre zaistenie bezpečnosti, prevádzkové vlastnosti poskytujúce optimálnu efektivitu a to doslova kdekoľvek, kde sa môžete ocitnúť.“ 

Ceny a dostupnosť

Nové tlačiarne HP Color LaserJet Pro radu M100 a M200 sú na Slovensku dostupné od februára za predajnú cenu od 259 eur.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo