Novinky kancelárskeho portfólia spoločnosti Xerox pomôžu malým a stredne veľkým podnikom s tvorbou profesionálne vyzerajúcich dokumentov bez vysokých nárokov na rozpočet. Veľmi kvalitná tlač v kompaktnom prevedení – to sú nové farebné tlačiarne Xerox Phaser 6000/6010 a Xerox Phaser 6500 spolu s multifunkciou Xerox WorkCentre 6505.

„Kľúčom k akémukoľvek podnikaniu je schopnosť získať a udržať si svojich zákazníkov. Pre malého podnikateľa to často znamená výrazne zaujať bez toho, aby musel zbytočne utrácať,“ povedal Carl Bothner, viceprezident a generálny manažér nepriameho predaja Xerox Corporation. „Nové produkty poskytnú malým a stredným podnikateľom prostriedky, s ktorými vytvoria zaujímavé farebné a čiernobiele dokumenty rovnako jednoducho ako veľké spoločnosti,“ dodáva.

 

Farebné tlačiarne Xerox Phaser 6000 a Phaser 6010:

•   rýchlosť tlače až 12 strán za minútu farebne a 15 strán za minútu čiernobielo;
•   jedny z najmenších a najľahších farebných tlačiarní na trhu, ktoré sa pohodlne zmestia aj do malej kancelárie a nezaberú príliš veľa miesta;
•   jednoduché nastavenie a ovládanie a tiež schopnosť poradiť si so širokou škálou materiálov a rozmerov od samolepiacich štítkov cez kartotečné lístky až po obálky;
•   zariadenia budú na slovenskom trhu dostupné za predpokladané koncové ceny od 152 EUR bez DPH.

 

Farebná tlačiareň Xerox Phaser 6500 a multifunkcia WorkCentre 6505:

•   rýchlosť tlače až 24 strán za minútu farebne aj čiernobielo s kapacitou podávača až 500 listov;
•   malé, a pritom vysokokapacitné tonerové kazety, šetria vaše skladovacie priestory a produkujú až o 80 % menej odpadu v porovnaní s obdobnými farebnými zariadeniami;
•   cena začína od 328 EUR bez DPH.

Multifunkčné zariadenie WorkCentre 6505
navyše umožňuje efektívne riadenie toku digitálnych dokumentov vďaka ďalším funkciám kopírky, skeneru a faxu. Optimalizovať správu dokumentov pomáhajú aj nástroje ako skenovanie do e-mailu, sieťové skenovanie a priamy sken do aplikácií, vrátane optického rozpoznávania znakov (OCR) alebo skenovania na pripojené USB zariadenie.

Toner
vyrobený technológiou emulzného agregovania spoločnosti Xerox v kombinácii s rozlíšením 600 x 600 x 4 dpi vytvára menšie a konzistentnejšie častice pre ostrejší text a hladké farebné prechody.

Všetky farebné produkty nesú certifikáciu ENERGY STAR. Päťkrát za sebou bol Xerox ocenený spoločnosťou J.D. Power Associates za poskytovanie „mimoriadne kvalitného zákazníckeho servisu“ v oblasti technologických služieb a podpory.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo