Tlačiareň SurePress L-4033A –  je efektívne a mimoriadne kvalitné riešenie pre malosériovú výrobu etikiet. Flexibilná úzkoformátová tlačiareň etikiet umožňuje tlač výstupov vysokej kvality s použitím štandardných etiketových substrátov.

Spoločnosť Epson – reagovala na dopyt po efektívnom riešení malosériovej priemyselnej digitálnej potlače etikiet pri zachovaní prvotriednej kvality a vyvinula tlačiareň SurePress L-4033A. Táto univerzálna úzkoformátová tlačiareň firmám výrazne uľahčuje výrobu atraktívnych a praktických obalov, pričom výrobné náklady sú v porovnaní s tradičnou flexotlačou a hĺbkotlačou veľmi nízke. Pretože špičková kvalita tlače je pre uplatnenie výrobku na trhu kľúčová, prináša model Epson SurePress L-4033A vynikajúcu kvalitu obrazovej grafiky a zaručuje presnú a konzistentnú reprodukciu farieb, tlač ostrého textu a čitateľných čiarových kódov. Ďalšou výhodou tlačiarne SurePress je schopnosť tlače na štandardné etiketové substráty bez nutnosti ďalšej špeciálnej povrchovej úpravy alebo predtlačových príprav.

Tlačiareň Epson  SurePress L-4033A

využíva najmodernejšiu technológiu atramentovej tlače Epson Micro PiezoTM a prostredníctvom šesťfarebnej sady úplne nových pigmentových atramentov SurePress AQ na vodnej báze dokáže zabezpečiť trvanlivé výstupy vysokej kvality. Tlačiť je možné na rad štandardných, bežných papierov a na fólie so šírkou do 330 mm rýchlosťou až 5 m/min. Marc Tinkler, Senior Business Development Manager spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Model Epson SurePress L-4033A je dôkazom výrazného záujmu spoločnosti Epson zaoberať sa trhom malosériovej priemyselnej výroby etikiet aj do budúcnosti. V prípade spoločnosti ako je Epson, ktorá je známa svojimi špičkovými riešeniami v oblasti spracovania grafiky, ide o prirodzený vývoj. Táto tlačiareň predstavuje nové príležitosti pre trh s obalovými materiálmi a potlačou etikiet a pomáha vyhovieť rastúcemu globálnemu dopytu po inovatívnych a flexibilných riešeniach malosériovej výroby etikiet.“

Technické údaje o tlačiarni SurePress L-4033A

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo