Bolshoi Theatre of Russia Installs EFI Pro 32r+ LED Roll-to-Roll Printer.

PRIZMIX spoločnosť, autorizovaný partner spoločnosti EFI predal divadlu veľkoformátovú tlačiareň „LED roll-to-roll EFI Pro 32r +“. Tlačiareň bola nainštalovaná v Moskve v umeleckom a produkčnom komplexe Veľkého divadla (Boľšoj teatr). Podľa spoločnosti EFI tlačiareň umožní divadlu vytvárať scénické dekorácie vo vysokej kvalite tlače a na širšej palete materiálov. 

LED roll-to-roll EFI Pro 32r +

„EFI Pro 32r + je jedným z najnovších vývojových trendov spoločnosti EFI s univerzálnymi technickými vlastnosťami,“ uviedol Alexey Safronov, generálny riaditeľ spoločnosti PRIZMIX. „Keď sme počúvali požiadavky divadla na tlač, vedeli sme, že Pro 32r + je to správne riešenie. Vysokú efektivitu zariadenia zaisťuje spoľahlivá platforma navrhnutá pre nepretržitú prevádzku, rýchlosť tlače až 256 metrov štvorcových za hodinu a šírka média až 320 cm. “

LED roll-to-roll EFI Pro 32r +
LED roll-to-roll EFI Pro 32r +

 „Studené vytvrdzovanie“ tlače pomocou LED systému znižuje spotrebu energie a dáva divadlu možnosť tlačiť na širokú škálu flexibilných podkladov vrátane tenkých alebo špeciálnych médií, ktoré nevydržia teplo potrebné pre tradičné UV alebo latexové tlačiarne.

Tlačiareň ponúka množstvo možností s pridanou hodnotou, z ktorých divadlo zvolilo biely atrament a technológiu Media Edge Guard, ktorá umožňuje tlač na médiá s nerovnými alebo zvlnenými okrajmi, napríklad na textil a tapety. Tlačiareň využíva UltraDrop Technology pre kvalitu tlače vo vysokom rozlíšení.

Tlačiareň EFI Pro 32r +, umožní divadlu produkovať špičkovú kvalitu tlače a tiež ponúka najnižšiu spotrebu atramentu na meter štvorcový na trhu vďaka jedinečným vlastnostiam atramentov CMYK EFI-3M SuperRange XF.

Zdroj: EFI

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo