Tlačový výkon Karibu S dosahuje až 330 m² / h.

Spoločnosť swissQprint ohlasuje nové inovácie v oblasti tlače typu roll-to-roll.

  • Nový výkonný model tlačiarne Karibu S 
  • Pridanie obojstrannej tlače pre modely Karibu a Karibu S 
  • Nové neónové atramenty pre UV LED tlačiarne

SwissQprint roll-to-roll UV LED Karibu S  

Rýchlosť je v dnešnej dobe výhodou, ale aby ste mohli konkurovať na tomto neustále sa meniacom trhu, musíte byť aj flexibilní a ponúkať špičkovú kvalitu, to predstavuje Karibu S.

Táto široko formátová 3,4 m / roll-to-roll tlačiareň, je určená pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí využívajú viaczmenné prevádzky na produkcii veľkého množstva bannerov, výtlačkov plagátov a extra veľkých billboardov.
Tlačový výkon Karibu S je úctyhodný, dosahuje až 330 m² / h.

SwissQprint roll-to-roll UV LED Karibu S
SwissQprint roll-to-roll UV LED Karibu S

„Vďaka svojim nízkym prevádzkovým nákladom ponúkajú všestranné UV tlačiarne typu roll-to-roll prísľub vysokej pridanej hodnoty počas celej ich dlhej životnosti a vysokého štandardu kvality, ktorý je pre swissQprint typický.“

Obojstranná tlač

Spoločnosť teraz ponúka automatickú obojstrannú tlač pre svoje tlačiarne typu roll-to-roll, vrátane modelov Karibu a Karibu S. Integrovaný kamerový systém číta QR kódy vytlačené vedľa objektu; používa ich na správne zosúladenie prednej a zadnej strany a zabezpečenie ich zladenia. Softvér vždy nájde správnu polohu a orientáciu. Proces je jednoduchý a spoľahlivý.

Neónové atramenty

Každý veľkoformátový stroj swissQprint s technológiou UV LED môže byť tiež vybavený jedným alebo viacerými neónovými kanálmi, pretože spoločnosť teraz ponúka neónové atramenty pre UV tlač. Medzi aplikácie patria POS displeje, podsvietené grafiky, umelecké inštalácie a ďalšie. K dispozícii je neónová žltá a neónovo ružová farba. Tlačené prvky fluoreskujú v UV svetle – takže vaše reklamy priťahujú pozornosť a zvyšujú efektívnosť.

Ďalšie informácie na stránke výrobcu:
https://www.swissqprint.com
Zdroj: swissQprint

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo