aplikácie.
Profesionálne riešenie pre nízkorozpočtové

Najobľúbenejšia séria E LFD (Large Format Display), ktorá predstavuje profesionálne riešenie pre nízkorozpočtové aplikácie znižujúce atraktívnosť domácich televízorov, sa rozširuje o dva nové produkty vo vyhľadávaných veľkostiach 75″ v modeli E758 a 86″ v modeli E868.

Požadované funkcie za prijateľnú cenu

Oba modely, rovnako ako celá séria E, sú navrhnuté pre náročné komerčné aplikácie a poskytujú potrebnú funkčnosť a spoľahlivosť za cenu, ktorá sa vám bude páčiť. Poskytujú vynikajúcu viditeľnosť bez rušivých odrazov pri jase 350 cd/m² a prevádzke 18/7 hodín. Vďaka tomu modely E758 aj E868 spĺňajú potreby moderných konferenčných priestorov.

Integrovaný prehrávač MediaPlayer podporuje natívne rozlíšenie UHD a vysoký dynamický rozsah (HDR) pre vysoký kontrast a prirodzene vyzerajúci obsah s automatickým prehrávaním. Prehrávač USB MediaPlayer nevyžaduje žiadne ďalšie káble, externé zariadenia ani softvér na zobrazovanie, čo umožňuje jednoduché a bezproblémové profesionálne riešenie digitálneho zobrazovania. Okrem toho 10W rozhranie USB podporuje pripojenie externých zariadení, ak je potrebný ďalší výpočtový výkon.

Pre jednoduché a rýchle spustenie v konferenčných priestoroch sú vstupy detegované automaticky a prepínanie medzi zdrojmi HDMI je tak automatické. Manažéri zariadení uvítajú možnosť diaľkového ovládania svojich digitálnych zariadení prostredníctvom integrovanej siete LAN s podporou SW NaviSet Administrator 2 od spoločnosti NEC, vďaka čomu je séria E ideálnou voľbou pre firemné konferenčné miestnosti a digitálne zobrazovanie signage na základnej úrovni.

Videoprezentácia produktov série LFD E
Technické parametre produktu: E758 a E868

Výhody:

  • Nižšie náklady na inštaláciu a prevádzku – pretože displej má technológiu podsvietenia LED, je mimoriadne úsporný, podsvietenie vydrží dlhšie a displej má nižšiu hmotnosť, čo umožňuje jednoduchú a flexibilnú prepravu, ako aj inštaláciu a zapojenie.
  • Štíhly dizajn a zabudované reproduktory – estetický dizajn je potešením pre oči a umožňuje jednoduchú a lacnú inštaláciu.
  • Pripojiteľnosť pripravená na budúcnosť – má viacero štandardných digitálnych a analógových vstupov signálu na flexibilnú integráciu do A/V infraštruktúr.
  • Samostatná prevádzka – displej je navrhnutý na priamu samostatnú prevádzku, umožňuje integrovaný prehrávač médií USB, reproduktory a funkcie plánovania prehrávania obsahu.
  • Prehrávanie bez námahy – Integrovaný multimediálny prehrávač USB podporuje rôzne typy formátov obrázkov a videosúborov na samostatné prehrávanie obsahu bez zložitého ovládania.

Dostupnosť a distribúcia produktov

Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu

Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.
Na vybrané projektory sa vzťahuje predĺžená bezplatná záruka výrobcu až na 5 rokov od registrácie na základe akcie do marca 2023, podmienky nájdete TU.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo