Usain Bolt, najrýchlejší muž sveta a ambasádor spoločnosti Epson, si užíva hru Sonic Frontiers na jednom z najnovších projektorov Epson pre domáce kino.

Spoločnosť Epson oznámila partnerstvo so spoločnosťou SEGA of America pri príležitosti vydania Sonic Frontiers, novej akčnej plošinovky Sonic s otvoreným herným svetom. Hru spájajú s Epson projektormi pre domáce kino, ktoré sú ideálnym príslušenstvom pre každého hráča, ktorý si chce vychutnať rýchlu akčnú hru.

Preskúmajte rozsiahle otvorené zóny hry Sonic Frontiers na obraze nového ohromujúceho projektora pre domáce kino

V budúcom roku sa domáce projektory predstavia po celej Európe na propagačných materiáloch spoločnosti Epson v obchodoch aj na internete, v produktových videách a na sociálnych sieťach. V kampani vystupuje Usain Bolt, najrýchlejší muž sveta a ambasádor spoločnosti Epson, ktorý si užíva hru Sonic Frontiers na jednom z najnovších projektorov Epson pre domáce kino.

Nové projektory Epson pre domáce kino EH-LS800 a EH-TW6250, ktoré boli uvedené na trh na začiatku tohto roka, prinášajú pohlcujúci zážitok ako na veľkom plátne priamo k vám domov. Oba modely sú dokonalými spoločníkmi pri hraní počítačových hier a ponúkajú rýchle a pohodové hranie a kvalitný obraz v rozlíšení 4K PRO-UHD.

Projektory umožňujú rýchle a plynulé hranie, vďaka ktorému si hráči môžu vychutnať najnovšie Sonicove dobrodružstvá na tajomných ostrovoch Starfall Islands. Sonic Frontiers zavedie hráčov na výpravu svetom plným rýchlej akcie, dobrodružstva a tajomstva na piatich ostrovoch s rozmanitou krajinou – dokonalou scenériou pre tieto projektory.

epson projector

Projektory EpiqVision Ultra EH-LS800B a EH-LS800W sú prvé modely spoločnosti Epson so super krátkou projekčnou vzdialenosťou, ktoré umožňujú umiestnenie blízko pri stene.

Tieto projektory, ktoré sú k dispozícii v čiernom aj bielom farebnom variante, ponúkajú pôsobivú kombináciu vysokého jasu, vynikajúcej kvality obrazu a všestrannosti vďaka využitiu technológie laserového zdroja svetla spoločnosti Epson. Rozlíšenie projektora 4K PRO-UHD navyše vytvára ostrý a jasný obraz, ktorý krásne zachytí farebného Sonica v rýchlom pohybe.

  • Nastavenie a používanie projektorov je jednoduché. Tieto projektory predstavujú skvelú náhradu za tradičný televízor. Hodia sa aj do tých najmenších obývačiek a poskytujú flexibilnú veľkosť obrazu od 80″ do 150″, a to už od 2,3 cm od steny. Sú vybavené novým špeciálnym HDMI herným výstupom, ktorý zabezpečí menej ako 20ms vstupné oneskorenie, a sú ideálne pre televízne programy, filmy, športové prenosy a ďalšie.
  • Vstavaný systém AndroidTV v projektore ponúka streamovanie, casting a chytré ovládanie spolu s úžasným zvukom reproduktorov YAMAHA. Tie poskytujú plnohodnotný zvukový zážitok bez nutnosti použitia ďalších externých reproduktorov. Projektor EH-TW6250 s rozlíšením 4K PRO-UHD navyše prichádza v novom elegantnom zaoblenom dizajne a za dostupnú cenu. Hráči si vďaka možnosti flexibilného umiestnenia s vertikálnym posunom objektívu môžu vychutnať Sonic Frontiers úplne kdekoľvek.

Matěj Kopecký, Business Account Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK

„Nedokážeme si predstaviť lepší spôsob, ako ukázať možnosti našich nových projektorov, ako partnerstvo so spoločnosťou SEGA of America, pri uvedení hry Sonic Frontiers.“ „Ježko Sonic je synonymom pre rýchle akcie plné farieb a jasu, ktoré sa k našim projektorom dokonale hodia. Či už chcete posunúť hranie hier na vyššiu úroveň, alebo uvažujete o výmene televízora, máme riešenie pre každého a pre akýkoľvek rozpočet.“

|O spoločnosti SEGA of America, Inc.|
Spoločnosť SEGA of America, Inc. je americká pobočka spoločnosti SEGA CORPORATION so sídlom v japonskom Tokiu, ktorá je celosvetový líder v oblasti interaktívnej zábavy. Spoločnosť SEGA of America, založená v roku 1986, vydáva a vyvíja inovatívnu interaktívnu zábavu pre konzoly, PC, mobilné zariadenia a nové platformy. Od svojho debutu pred viac ako tromi desaťročiami sa Sonic stal ikonou zábavy, ktorá sa objavila v niekoľkých desiatkach hier, televíznych seriálov, filmov, tovare a ďalších. Viac na: www.sega.com.

|O spoločnosti Epson|
Epson je popredný svetový dodávateľ technológií, ktorý spoluvytvára udržateľné prostredie a prispieva k rozvoju komunít. Využíva k tomu efektívnu, kompaktnú a presnú techniku a digitálne technológie spájajúce ľudí, veci a informácie. Spoločnosť sa zameriava na riešenie spoločenských otázok prostredníctvom inovácií v oblasti domácej a firemnej tlače, komerčnej a priemyselnej tlače, výroby a v oblasti vizualizácie a životného štýlu. Viac na: global.epson.com

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo