prenosný skener P-208II
Kompaktný a elegantný prenosný skener P-208II

Canon uvádza nový ultra kompaktný prenosný skener s vylepšeným podávaním dokumentov a softvérovou konektivitou.

Canon imageFORMULA P-208II

Kompaktný a elegantný prenosný skener P-208II nahrádza model imageFORMULA P-208 a je ideálnou voľbou pre mobilných i domácich používateľov. Nový mechanizmus vkladania papieru výrazne zjednodušuje skenovanie väčšieho počtu dokumentov – automatický podávač zvládne až 10 listov.

Model P-208II sa môže pochváliť vysokou rýchlosťou obojstranného skenovania až 16 obr./min. Spoločnosť Canon pri tejto verzii zdokonalila tiež software. Štandardnou súčasťou dodávky skeneru sú nové verzie CaptureOnTouch 3, CaptureOnTouch Lite 3 a BizCard, ktoré zjednodušujú samotné skenovanie i následné spracovanie dokumentov. Vďaka softvérovým vylepšeniam je veľmi jednoduchá i spolupráca s cloudovými aplikáciami. Medzi podporované cloudy patrí napríklad Dropbox, OneDrive a Evernote.


„V priebehu niekoľkých posledných rokov sme v oblasti elektronizácie dokumentov zaznamenali veľa zmien,“ hovorí Jiří Jedlička, produktový manažér pre dokumentové skenery v spoločnosti Canon CZ. „Väčšinu z nich pritom spôsobili zmeny v informačných technológiách, v oblasti infraštruktúry a v spôsoboch práce. Súčasné firmy neustále hľadajú nové riešenia, ktoré by urýchlili spracovanie „papierových informácií a zjednodušili pracovný život zamestnancov, či už pri návštevách klientov, pri práci vo vzdialených pobočkách alebo z domova. Náš nový model v sebe spája vysokú produktivitu skenerov napájaných cez USB rozhranie s ultra kompaktným a ľahkým prevedením. Canon imageFORMULA P-208II tak umožňuje efektívne skenovanie doma i na služobných cestách.“


Model P-208II je kompatibilný s operačnými systémami Windows a Mac. K dispozícii sú tiež ovládače pre štandardné rozhranie ISIS i TWAIN a nový model podporuje i technológiu Kofax VirtualReScan (VRS).

Zdroj: canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokInvestície do výroby obalov
Nasledujúci článokMonitory do modernej kancelárie