Nekompromisná kvalita obrazu, s vynikajúcou reprodukciou farieb a najnovšia W-LED technológia, splňujúca najvyššie požiadavky na Eco produktivitu a nízku spotrebu prúdu.

NEC Display Solutions Europe predstavuje nový monitor NEC MultiSync® P232W, ktorý stanovuje nové štandardy v konektivite, spotrebe, ergonómii a kvalite farebného podania.

Tento nový 23-palcový monitor je ideálne upgrade pre zákazníkov, ktorý v tomto čase používajú konvenčné 19 až 21-palcové NEC monitory modelového radu 90 alebo pre tých, ktorý chcú prejsť z PA231W na novší model.

Vysoko stabilné zobrazenie obrazu sa dosahuje vďaka použitia IPS displeja s W-LED podsvitom, zatiaľ čo 14-bitová LUT tabuľka a 3D LUT emulácia farebného priestoru zabezpečujú presnú reprodukciu farieb a uniformitu jasu. Výborná kvalita obrazu v kombinácii s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 ponúka možnosť produktívnej práce, s minimálnym farebným posunom, presností obrazu a ergonomickým zobrazením, čo je ideálne pre profesionálov v oblasti tvorby grafiky, zobrazovania digitálnych snímok v zdravotníctve, presnom strojárenstve a náročnejšej kancelárskej práci.

Monitor ponúka tiež výbornú konektivitu, a to vďaka možnosti pripojenia cez VGA, DVI-D, DisplayPort a HDMI. Navyše sú tiež dostupné ďalšie funkcie, ako integrovaný USB hub, obraz v obraze (PiP), či digital uniformity. Ďalej tento model ponúka nepreberné množstvo aplikačného použitia v maticovom zobrazení multimonitorových stien, vďaka implementovanej funkcii TileMatrix. Výborná ergonómia a jednoduché nastavenie výšky, zabezpečuje vysokú osobnú produktivitu, samozrejmosťou je potom možnosť rotácie o 90 stupňov (portrét/landscape).

V súlade s NEC Green Vision má NEC MultiSync® P232W integrovaný Carbon Savings merač (meranie nevypusteného ekvivalentu CO2 v súvislosti s používaním úsporných režimov), senzor osvetlenia okolia, certifikácia podľa najnovšej normy Energy Star 5.1.

Dostupnosť, cena a záruka
Displej NEC MultiSync® P232W bude dostupný od augusta 2012, v dvoch farebných prevedeniach, v čiernej a strieborno-šedej farbe. Súčasťou balenie je monitor, napájací kábel, signálny kábel pre rozhranie DisplayPort, kábel DVI – DVI, VGA-VGA kábel, USB kábel a CD s manuálom. Voliteľne sa dá dokúpiť zvuková (audio) lištu.

NEC Display Solution Europe poskytuje kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom servisu Door – to Door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo