Malý kompaktný fotoaparát Cyber-shot™ HX350 s 50x superzoomom ponúkne veľké zážitky pri fotení .

Či už ide o záber rozľahlej krajiny, exotickej fauny a flóry alebo o rodinné portréty, každú z týchto scén zachytí fotoaparát Cyber-shot HX350 s výkonným zoomom úplne bezchybne.

Sony Cyber-shot HX350

Náročnejší fotografi, si určite zamilujú zmes ľahko použiteľných funkcií a designu inšpirovaného digitálnymi zrkadlovkami. V kompaktnom tele HX350 s pevným objektívom sa skrývajú schopnosti a výkon veľkých fotoaparátov. Vďaka svojim rozmerom padne dokonale do ruky a ponúka pritom neobmedzené možnosti pre kreatívnu tvorbu.

Sony Cyber-shot HX350Objektív ZEISS® Vario-Sonnar T* zvláda fotenie v akýchkoľvek podmienkach a situáciách. Objektív ponúka obrovský rozsah optického zoomu až 50x. To zodpovedá rozpätiu od širokouhlého objektívu s ohniskovou vzdialenosťou 24mm až po ohniskové vzdialenosti teleobjektívu 1200mm (ekvivalent pre 35mm formát).

Technológia Clear Image Zoom ešte zdvojnásobí maximálne priblíženie až na 100x.

Optická stabilizácia SteadyShot obmedzuje pri fotení z ruky otrasy tak, že bleskurýchle upravuje pozíciu skupiny optických členov, aby tým korigovala aj to najmenšie chvenie ruky. Vďaka tomu sú fotografie stále ostré. Režim Intelligent Active Mode zabezpečí vďaka patentovanej technológii analýzy záberu a taktiež obdobne ostré videá bez rozmazania vo Full HD formáte.

Exmor R CMOS – fotoaparát je vybavený snímačom Exmor R CMOS s vysokým rozlíšením s 20,4 efektívnymi megapixelmi a rýchlym obrazovým procesorom BIONZ X. Pri fotení scén z ruky v interiéri so zlými svetelnými podmienkami garantuje ostrosť snímok s nízkou hladinou šumu a dokonalú ostrosť Full HD záberov pri natáčaní videa.

hx350_side_tilt_down
Model Cyber-shot HX350 sa ľahko ovláda a disponuje množstvom funkcií pre fotografov, ktorí svoje fotenie myslia vážne. Cyber-shot HX350 je vybavený manuálnym krúžkom zabezpečujúcim plynulé zoomovanie a ostrenie,  ergonomicky umiestnený volič režimov a tlačidlo custom button pre voľbu obľúbeného nastavenia.

Vďaka voličom P/A/S/M sú k dispozícii všetky možnosti nastavenia expozície, ktoré potrebujete pre zachytenie snímok a videí vo Full HD formáte. Tí, ktorí radi nakrúcajú videá, určite uvítajú dokonalosť detailov pri nakrúcaní v režime 24p, ktorý ich záberom dodá autentickú filmovú atmosféru.

Sony Cyber-shot HX350
Fotoaparát je vybavený elektronickým hľadáčikom s vysokým kontrastom. V prípade potreby je k dispozícii  manuálne výklopný LCD displej s uhlopriečkou 7,5cm a rozlíšením 921 bodov.

Motion Shot Video – ďalšou vychytávkou pre fotenie je aj funkcia Motion Shot Video, ktorá zachytí napríklad tenisové podanie, alebo odpal golfovej loptičky ako vrstvené zábery zaznamenané po zlomoch sekúnd. Po fotografovaní alebo nakrúcaní môžete pripojiť fotoaparát k 4K televízoru a môžete si tak dôkladne pozrieť svoje fotografie vo veľkom.

Úplné informácie o modeli F HX350 sa dozviete tu. Model bude na európskom trhu v predaji od februára 2017.

Zdroj: Sony

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo