Počas Vianočného koncertu predstavitelia spoločnosti darovali 4 detským domovom šek v hodnote 15 000 EUR.

Ružomberské papierne každoročne organizujú koncert pre svojich zamestnancov a partnerov z regiónu ako poďakovanie za skvelú prácu a spoluprácu. Tradičnou súčasťou tohto podujatia je už aj odovzdávanie šeku, ktorý je určený pre detské domovy z ružomberského regiónu.

V utorok 20.decembra sa v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Ružomberku konal Vianočný koncert spoločnosti Mondi SCP, ktorý sa niesol v duchu slovenských tradícií a folklóru v podaní SĽUK-u.

„Každoročne organizujeme Vianočný koncert pre našich zamestnancov a takisto pozývame aj našich partnerov z regiónu, s ktorými počas roka spolupracujeme. Dúfam, že sa predstavenie každému páčilo“, hovorí pani Ivana Keyzlarová, riaditeľka ľudských zdrojov v Mondi SCP.

Mondi SCP - Vianočný koncert
Tradičnou súčasťou tohto podujatia je už aj odovzdávanie šeku, ktorý je určený pre detské domovy z ružomberského regiónu. Spolu 4 detské domovy si rozdelia sumu 15 000 EUR a použijú ju hlavne na voľno-časové aktivity svojich detí.

Mondi SCP - Vianočný koncert
Symbolický šek odovzdal riaditeľom detských domovov prezident spoločnosti Mondi SCP pán Bernhard Peschek (na fotografii vpravo).

„Som veľmi rád, že naša firma môže podporiť tieto deti a dúfam, že aj vďaka tejto podpore si príjemne užijú najkrajšie sviatky roka“, dodal Bernhard Peschek.

Zdroj: Mondi SCP

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo