MyQ X je výkonné riešenie na správu tlače a digitalizáciu, ktoré rozširuje vlastnosti multifunkčných tlačiarní Epson.

Vďaka svojim inovatívnym a udržateľnejším produktom bola spoločnosť Epson vždy lídrom v tlačovom priemysle. Teraz povýšila svoj záväzok podporovať udržateľnosť na úplne novú úroveň.

Epson uzavrel partnerstvo so spoločnosťou MyQ a prichádza s dokonalým riešením na udržateľnejšiu tlač

Kombinácia patentovanej technológie Heat-Free od spoločnosti Epson a pokročilých funkcií správy tlače a digitalizácie MyQ X predstavuje revolučnú zmenu pre organizácie, ktoré chcú minimalizovať svoju ekologickú stopu a zároveň zefektívniť prácu s dokumentmi vo vnútri organizácie.

Dokonalé riešenie na správu tlače

MyQ X je výkonné riešenie na správu tlače a digitalizáciu, ktoré rozširuje vlastnosti multifunkčných tlačiarní Epson. Nová generácia riešení MyQ X má popri možnosti personalizovať ovládanie stroja množstvo nových funkcií, vylepšení a atraktívnych vizuálnych prvkov, ktoré z nej robia perfektné riešenie pre každú organizáciu. Vďaka užívateľsky prívetivému prostrediu uľahčuje MyQ X zamestnancom tlač, skenovanie a správu dokumentov spôsobom, ktorý je rýchly, efektívny, a predovšetkým šetrnejší k životnému prostrediu.

Zamestnanci ocenia predovšetkým rýchlosť

Nová generácia firemných tlačiarní WorkForce Enterprise AM-C a MyQ X prináša revolučnú zmenu v rýchlosti a efektivite práce počas tlače a skenovania, ktoré ďaleko presahujú schopnosti konkurencie. Spoločnosť MyQ X vyvíjala poslednú generáciu riešení pre stroje Epson v spolupráci s materskou organizáciou EPSON a úspešne implementovala riešenia takým spôsobom, ktoré používateľ okamžite pozná už pri spustení stroja, začatí tlačovej či skenovacej akcie vrátane dokončenia. Používateľ tak pri práci strávi pri stroji doslova pár sekúnd.

Šetrenie zdrojov a znižovanie množstva odpadu

Vďaka novým funkciám pomáha MyQ X organizáciám šetriť zdroje a znižovať množstvo odpadu, čo je kľúčová filozofia spoločnosti EPSON. Novinkou je predovšetkým náhľad tlačových úloh „Job Preview“, ktorý zabraňuje zbytočnému tlačeniu nesprávnych verzií dokumentov či dokumentov samotných. Používateľ tak má možnosť náhľadu na tlačovú úlohu na paneli stroja, možnosť listovať stránkami dokumentu, posúdiť detaily vďaka funkcii zoom, a nakoniec sa rozhodnúť či daný dokument vytlačiť alebo zahodiť. Používateľ môže meniť parametre tlače ako je obojstranná tlač, čiernobiela tlač, šetrenie atramentu alebo dokončovacie funkcie, ako je zošívanie či dierovanie. Systém ďalej obsahuje funkcie na zvyšovanie povedomia o dopade konkrétnych akcií na životné prostredie upozornením na ekologickú záťaž. Tieto funkcie zabezpečujú, aby sa žiadny spotrebný materiál nepoužíval zbytočne.

Jednoduchá a pohodlná tlač a skenovanie

Ďalšou novinkou MyQ X na multifunkčných tlačiarňach EPSON je jednoduchá a pohodlná tlač a skenovanie bez nutnosti použitia osobného počítača. Funkcia „Easy Print“ umožňuje používateľom prechádzať napríklad cloudové úložiská a tlačiť dokumenty priamo z panelu multifunkčnej tlačiarne. Skenovanie je možné integrovať do procesov zákazníka a vďaka tlačidlu „Easy Scan“ možno jedným kliknutím odoslať naskenované súbory do konkrétnej e-mailovej schránky, zvoliť zložku cloudového úložiska alebo systému na správu dokumentov.

Vylepšené zabezpečovacie opatrenia

Bezpečnosť je popri používateľskej prívetivosti pre MyQ najvyššou prioritou. Celý proces tlače a skenovania medzi používateľom, serverom a tlačiarňou je šifrovaný, takže je ideálny pre organizácie, ktoré pracujú s citlivými dokumentmi a informáciami. Systém tiež podporuje viac spôsobov prihlásenia, viac faktorové overovanie pre väčšiu bezpečnosť a ochranu skenovaných či tlačených dokumentov vodoznakmi.

Rýchle a jednoduché použitie

MyQ X je možné jednoducho a rýchlo začať používať, a to vďaka vzdialenej inštalácii a nastaveniu. Systém automaticky vyhľadá a pripojí nové tlačové zariadenia v sieti a správcovia IT môžu nastaviť tlačové zariadenia podľa zásad organizácie. Systém tiež poskytuje podrobné funkcie účtovania a reportingu, vrátane nákladových stredísk, režimov skupinového účtovania, kvót a kreditov, účtovania projektov a pokročilých možností vytvárania reportov i nástrojmi tretích strán ako je MS Power BI.

Prispôsobenie a personalizácia

MyQ X je možné jednoducho prispôsobiť pre každého používateľa, oddelenie alebo skupinu multifunkčných tlačiarní. Vstavaný terminál podporuje niekoľko motívov so širokou paletou farieb a ikon alebo si správcovia môžu navrhnúť vlastný motív pomocou editora motívov MyQ. Jednotlivé tlačidlá je možné definovať tak, aby to maximálne vyhovovalo používateľom a umožnilo ovládanie stroja a úloh na jedno stlačenie tlačidla.

Mobilita a dostupnosť

MyQ X Mobile Client je mobilná aplikácia pre iOS a Android platformy a umožňuje používateľom bezpečné bezkontaktné prihlásenie alebo extra bezpečné prihlásenie s využitím biometriky k strojom EPSON, tlač z kancelárie, ale aj mimo nej. Navyše môžu používatelia pohodlne využívať aplikáciu na nahlásenie akýchkoľvek problémov s infraštruktúrou či tlačovou flotilou. Webové používateľské rozhranie je certifikované na prísne štandardy prístupnosti WCAG, takže je dostupné aj pre používateľov so zrakovým či iným zdravotným postihnutím.

Dokonalé riešenie pre ekologické digitálne pracovisko

Spojenie nových generácií riešení MyQ X a Epson predstavuje dokonalé riešenie na rýchlu a udržateľnejšiu tlač. Či už ste malá alebo veľká organizácia s flotilou tlačových zariadení od jedného alebo rôznych dodávateľov, toto partnerstvo ponúka dokonalé riešenie na minimalizáciu ekologickej stopy a zároveň používateľsky prívetivé ovládanie a zefektívnenie procesov práce s papierovými aj digitálnymi dokumentmi.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo