Návštevníci, ktorí navštívia stánok Epson (hala B2, stánok č. 310), budú mať možnosť prehliadnuť si rôzne potlače s pridanou hodnotou na širokej škále médií, napr. signage produkty, POS systémy, fólie pre aplikáciu na automobily, dekoratívne produkty, odevy, tričká a reklamné predmety. Epson na veľtrhu FESPA 2014, ktorý sa bude konať v dňoch 20. – 23. mája v Mníchove, predstaví v svojej expozícii najnovšie veľkoformátové tlačiarne s atramentmi na báze vody, ale aj všestrannosť a produktivitu radu atramentových tlačiarní SureColor.

Epson SureColor: Rýchla tlač na rôzne materiály

Medzi tlačiarne SureColor patria 64palcové širokoformátové tlačiarne signage produktov SureColor SC-S a atramentové sublimačné tlačiarne SureColor SC-F (44 a 64palcové). Sublimačné tlačiarne využívajú atrament Epson UltraChrome DS na báze vody, ktorý umožňuje vytvárať obrazy so žiarivými farbami, intenzívnou čiernou, ostrými kontúrami a plynulým tónovaním. Na veľtrhu bude predstavená aj prvá tlačiareň Epson určená na rýchlu a účinnú potlač tričiek – model SureColor SC-F2000.


Epson predvedie škálu vysoko kvalitných a trvanlivých signage a POS produktov, potlačených s použitím tlačiarní SureColor SC-S30600, 50600 a 70600. Rad SureColor S, používajúci od štyroch do desiatich atramentov vrátane bieleho a metalického, dokáže predviesť efektívnu a rýchlu tlač na rôzne materiály, ako je napríklad vinyl, plátno, priesvitný film, fotografický papier, či médiá na výrobu bannerov.

Kombinácia atramentu Epson UltraChrome GSX a osvedčenej tlačovej hlavy Micro Piezo TFP zabezpečí dokonalý obraz plný jemných detailov a plynulých prechodov v rozlíšení až 1440 x 1440 dpi. V stánku bude možné vidieť aj produkty soft signage, darčekové a reklamné predmety, preukazujúce flexibilitu sublimačných atramentových tlačiarní radu SC-F.

Zdroj: EPSON

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo