Spoločnosť Epson oznamuje, že uvádza na trh svoj prvý sublimačný materiál – DS Transfer Production Paper. Epson DS Transfer Production Paper bol optimalizovaný na spoločné použitie s radom atramentových tlačiarní Epson SureColor SC-F a atramentmi UltraChrome DS. Bol vyvinutý špeciálne pre veľkoobjemovú potlač odevov a textilných mäkkých pútačov.

Epson sublimačný transferový papier

DS Transfer Production Paper je ľahký (75 g/m²) a rýchlo schne bez zvlnenia spôsobeného vlhkosťou. Vyznačuje sa vysokou schopnosťou prenosu atramentu na textílie, a to aj pri veľkom množstve atramentu. Zvyšuje tým účinnosť využitia atramentu a zabezpečuje tak trvalo rovnakú kvalitu tlače, ostrý obraz a živé farby. DS Transfer Production Paper sa vyznačuje vynikajúcou stálosťou rozmerov pri tlači a prenose atramentu. Jednoduchá manipulácia minimalizuje množstvo odpadového papiera, atramentu a textilu a maximalizuje cenovú výhodnosť produkcie.

Produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Náš prvý transferový papier zabezpečuje pre koncového užívateľa úplne bezproblémovú tlač. Kompletné riešenie tvorené tlačiarňou, atramentom a médiami Epson, ktoré bolo optimalizované pre vzájomnú spoluprácu, zabezpečuje najvyššiu a stálu kvalitu a výkon tlače na textílie.“

DS Transfer Production Paper bude v predaji od apríla 2014. Je kompatibilný s radom sublimačných tlačiarní SureColor SC-F a je dostupný vo veľkoobjemových rolkách s dvomi veľkosťami: 1,08 m × 152 m a 1,62 m × 175 m.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo