Na tohtoročnej výstave fototechniky Photokina 2014 v nemeckom Kolíne bude hlavným mottom japonského výrobcu LCD monitorov “Save all Colors” – teda voľne preložené “Zobraz všetky farby spoľahlivo”.

Svetová premiéra nového modelu za účasti odborníkov

Návštevníci výstavy si budú môcť od 16.-21. septembra pozrieť kompletnú prezentáciu najnovších foto-monitorov EIZO určených pre začiatočníkov, mierne pokročilých i profesionálnych užívateľov. Veľkým lákadlom určite bude svetová premiéra nového 24” foto-monitora vyvinutého špeciálne pro hobby segment začínajúcich, či mierne pokročilých fotografov, ktorí to ale s fotografovaním “myslia vážne”.


Spoločnosť EIZO považuje za veľmi dôležitú rýchle sa rozvíjajúcu oblasť 4K-monitorov s ultravysokým (UHD) rozlíšením, ktoré ponúkajú doposiaľ nevídané možností ohľadne zobrazenia aj tých najmenších detailov. Preto predstaví fotografom v Kolíne hneď dva nové 4K-foto monitory, ktoré určite prekvapia svojim veľmi širokým a doteraz neobvyklým farebným rozsahom, 3D-obrazovými procesormi a integrovanými kalibračnými senzormi pre plne automatickú hardvérovú kalibráciu.

Expozícia spoločnosti EIZO na výstave Photokina ponúkne ako pridanú hodnotu svojím návštevníkom množstvo prezentácií odborníkov na úpravu fotografií a colormanagementu (správy farieb) farebnej reprodukcie obrazu na monitoroch. Návštevníci veľtrhu Photokina sa budú môcť presvedčiť sami na vlastné oči o vynikajúcej kvalite farebnej reprodukcie nových foto-monitorov EIZO na stánku „J30“ v hale 4.1.

Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo