atramentová tlačiareň Epson L655

Tlačiareň L655 typu 4 v 1 ponúka nový a bezproblémový spôsob tlače a dodáva sa s atramentom na vytlačenie až 11 000 stránok. Je ideálnou voľbou do kancelárií s obmedzeným rozpočtom a ponúka integrovanú atramentovú nádržku pre rýchlu a spoľahlivú obojstrannú tlač vo formáte A4 s mimoriadne nízkymi nákladmi na stránku. V skutočnosti dokáže znížiť vaše náklady na tlač až o 90 %.

Tlačiareň L655 typu 4 v 1 s atramentovým tankovým systémom

Marcel Divín, Business Sales Manager spoločnosti Epson Europe, vyhlasuje: „Doplňovanie pomocou samostatných fľaštičiek s atramentom je otázkou okamihu vďaka technológii rýchleho doplňovania, prehľadnému značeniu fľaštičiek a dýzam bez kvapkania. Model L655 prináša obojstrannú tlač, ktorá kanceláriám umožní obmedziť spotrebu papiera až na polovicu. Môžu tak šetriť náklady aj zdroje. Tlačiareň používa atrament na báze farbiva a pigmentový atrament pre čiernu, čím zaisťuje rýchloschnúce výtlačky pre firemné použitie bez rozmazania.“

epson_ITS L655
Model L655 tlačí stránky A4 podľa normy ISO vysokou rýchlosťou až 13,7 str./min. Skenovanie v rozlíšení 1200 dpi zaisťuje vysokú kvalitu naskenovaného materiálu a funkcia viacnásobného kopírovania umožňuje súčasne vytvoriť až 99 kópií stránky.

S pripojením cez rozhranie Wi-Fi pomocou aplikácie Epson Connect je tlač z inteligentných telefónov a tabletov veľmi jednoduchá. Pomocou funkcie Wi-Fi Direct®, ktorá je k dispozícii pri modeli L655, sa môžete pripojiť priamo k ostatným zariadeniam Wi-Fi bez toho, aby ste k tomu potrebovali bezdrôtový prístupový bod, napr. smerovač.

epson_L655
Tlačiareň L655 je v predaji od 1.10. 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 443,99 EUR s DPH.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo