Canon G1400 - tlačiareň so systémom CISS

Spoločnosť Canon predstavuje tri nové tlačiarne – PIXMA G1400, PIXMA G2400 a PIXMA G3400 – umožňujúce tlač až 7000 farebných a 6000 čiernobielych strán použitím jednej súpravy atramentov. Vďaka novému originálnemu systému nepretržitého dopĺňania atramentu (Continuous Ink Supply System, CISS) sa vo všetkých týchto tlačiarňach využívajú doplňovateľné atramentové zásobníky, ktoré umožňujú vysokoobjemovú tlač s výrazne nižšími nákladmi na používaný atrament.

Navrhnuté s ohľadom na kvalitu, detail a jednoduché používanie

PIXMA G1400 jednoúčelová tlačiareň 
PIXMA G2400 a PIXMA G3400 multifunkčné tlačiarne,
poskytujúce funkcie tlače, skenovania a kopírovania. Všetky tieto tlačiarne využívajú systém odolných tlačových hláv FINE, ktorý zaručuje vysokokvalitné výtlačky vysokými rýchlosťami, ako aj technológiu zabraňujúcu prieniku vzduchu do prívodu atramentu, vďaka čomu je zabezpečená vysoká spoľahlivosť a stabilita aj pri veľkoobjemovej tlači.

Kvapky objemu 2 pl a tlačová jednotka s rozlíšením 4800 x 1200 dpi zaručujú výtlačky s vysokou úrovňou detailov, plynulú gradáciu a jemné vykreslenie, čo tieto tlačiarne predurčuje na tlač náročných dokumentov alebo fotografií vo vysokej kvalite. Všetky modely z tejto série umožňujú aj tlač bezokrajových fotografií 4 x 6” za 60 sekúnd.

Canon_G2400_Tank capPre kancelárie tlačiace množstvo výtlačkov alebo používateľov v domácnostiach, ktorí si tlačia všetky svoje najlepšie fotografie, prinášajú tieto tlačiarne jedinečnú hodnotu, nízkonákladovú tlač a bezkonkurenčne vysoké množstvo vytlačených strán s vynikajúcou produktivitou. Originálne čierne atramenty na báze pigmentu a farebné atramenty na báze farbiva spoločnosti Canon zabezpečujú aj mimoriadne vysokú kvalitu výtlačkov, ostrý a zreteľný text a živé farby.

Nové kompaktné modely s doplňovateľnými atramentovými zásobníkmi v sebe spájajú estetický dizajn a jednoduchosť používania. Štyri vysokokapacitné atramentové zásobníky orientované dopredu sú okamžite viditeľné, vďaka čomu je možná jednoduchá a rýchla kontrola úrovne atramentov, a jedinečné navrhnuté atramentové nádoby umožňujú rýchle a čisté doplňovanie.

Kreativita so širokými možnosťami pripojenia

Tlačiareň PIXMA G3400 disponuje rozhraním Wi-Fi a ponúka možnosť tlače z počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu bez použitia káblov, plnú kompatibilitu s novou aplikáciou Canon PRINT. Tlač z cloudu umožňuje odosielať dokumenty a fotografie na tlač z ľubovoľného miesta vo svete a vzdialenú tlač z obľúbených služieb, ako napr. Instagram™, Google Drive™, Facebook™, Dropbox™ a Flickr ™. Tlačiareň PIXMA G3400 podporuje skutočne kreatívnu tlač fotografií a je kompatibilná aj so softvérom Canon Easy-PhotoPrint+. Tento softvér poskytuje prístup k fotografiám z tabletu alebo webového prehliadača a umožňuje ich úpravy pred tlačou kreatívnych projektov, napr. pohľadníc či kalendárov.

Canon_G1400
Súčasťou všetkých týchto nových tlačiarní je softvér Canon My Image Garden zahrnujúci množstvo aplikácií, ako napr. Creative Park, ktorý pomôže pri tlači rozličných osobných tvorivých výstupov, ako sú pohľadnice, darčekové predmety a dokonca originálne diela s množstvom detailov.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo