Spoločnosti Ricoh a Bianchi spoločne predvedú potenciál tlače vrátane vlastností tlačiarne Ri 6000 pre priamu tlač na textil.

Spoločnosť Ricoh v spolupráci so spoločnosťou Bianchi predvedie na výstave FESPA 2018 kreatívne inovácie. Od vizuálne zaujímavých bannerov a plagátov až po tričká a tašky tlačené na zákazku.

Sila a výkon tlače

Ricoh chce praktickými ukážkami poukázať na to, ako môžu tlačové centrá, reklamné agentúry a špecialisti na komunikáciu objavovať nové svety plné príležitostí v živom odvetví s názvom Sign and Display. Ukážky obsiahnu širokú škálu propagačných predmetov, od katalógov, bannerov a vlajok až po nástennú grafiku, tričká a tašky.

„Vynikajúce vlastnosti technológií a dobrý design patria k základným zásadám v podnikaní Ricohu i Bianchi. To je dôvod, prečo je naše partnerstvo dokonalé“, uvádza Josef Fleissig, Produktový manažér pre Komerčnú a produkčnú tlač spoločnosti Ricoh Czech Republic & Slovakia.

„Na veľtrhu budeme mať model bežnej maloobchodnej predajne“, dodáva Fleissig. V tomto „kútiku“ budú mať návštevníci príležitosť vidieť mnoho ukážok a riešení, ktoré umožňujú systémy a technológie od spoločnosti Ricoh.

Praktické ukážky v Bianchi „kútiku“:

Inšpirujúce praktické ukážky v reálnej prevádzke môžu napomôcť, aby zvážili, čo im systémy môžu priniesť a prebudiť záujem o nové trhy a oblasti.

Ricoh Pro L4160
•  Tlač na transparentné médiá, bannery, vlajky a nástenná grafika tlačená na veľkoformátovej latexovej tlačiarni Ricoh Pro L4160.

Ricoh Pro T7210
•  Pevné výstavné a informačné panely vytvorené na plochej tlačiarni UV Flatbed s označením Ricoh Pro T7210.

Ricoh Ri 6000
•  Ukážky tlače na polokošele, bežné tričká, šiltovky a tašky, tlačené na prístrojoch pre priamu tlač na textil Ri 100, Ri 3000 a Ri 6000.

Ricoh Pro C7200x
•  Katalógy, brožúry, plagáty, pohľadnice a blahoželania tlačené na novej päťfarebnej digitálnej produkčnej tlačiarni Ricoh Pro C7200x.

Bianchi Corner (Bianchi kútik) bude od 15. do 18. mája súčasťou stánku Ricoh – A50, v Hale 3.1, na výstavisku Messe Berlín. Po výstave bude model obchodu Bianchi prevezený do zákazníckeho centra spoločnosti Ricoh v Telforde (Veľká Británia).

Zdroj: Ricoh

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokFilmová kamera Canon EOS C700 FF
Nasledujúci článokEIZO Corporation slaví významné výročí svého založení