Konica Minolta opäť získala cenu od renomovanej Európskej asociácie digitálnej tlače (EuropeanDigital Press Association – EDP). Víťazom kategórie Najlepšia produkčná hárková tlačiareň – vysoká produktivita sa tento rok stala čiernobiela séria zariadení bizhub PRESS 1250, ktorá zahŕňa bizhub PRESS 1250/1250P, bizhub PRESS 1052 a bizhub PRO 1052.

EDP združuje popredné magazíny digitálnej tlače a môže sa pochváliť viac než miliónom odborných čitateľov.
Nominácie určoval technický výbor pozostávajúci zo špecialistov na digitálnu tlač, novinárov, technických konzultantov a reprezentantov priemyslu.„Sme hrdí na to, že naša snaha prinášať pridanú hodnotu do podnikania zákazníkov Konica Minolta získala medzinárodné uznanie,“ povedal Štefan Peľo, produktový manažér produkčnej tlače Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Cenu EDP získala Konica Minolta aj v rokoch 2009 a 2011. „Naozaj nás teší, že séria zariadení bizhub PRESS 1250 urobila na porotu výborný dojem, obzvlášť, keď sa na rozhodovaní podieľali aj príslušníci tlačového sektora,“ dodáva Peľo.


Séria bizhub PRESS 1250 je výnimočným profesionálnym tlačovým systémom pre priemyselné účely. Kombinuje široké možnosti dokončovania s rýchlosťou výstupov 105 strán A4 / 60 strán A3 za minútu a 125 strán A4 / 70 strán A3 za minútu. Všetky štyri modely môžu byť integrované do pracovných procesov, ktoré efektívne spravujú fronty a umožňujú zákazníkom Konica Minolta vyhotoviť zákazky vo veľmi krátkom čase. Séria výrazne zvyšuje svoju spoľahlivosť a redukuje náklady zákazníkov vďaka optimálnemu hardvéru, vysokej kapacite papiera na vstupe aj výstupe a možnosti dopĺňať toner počas tlače.

Zdroj TS: Konica Minolta

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo