24″ širokouhlý desktop sRGB monitor s IPS displejom a LED podsvetľovacím, systémom vhodný aj pre profesionálne použitie.

NEC MultiSync® P242W

Umožňuje nastaviť výšku v rozsahu do 150 mm, ponúka možnosť pripojenia cez DisplayPort a HDMI, Digital Uniformity Control, integrovaný USB hub a možnosť zobrazenia obrazu-v-obraze (PiP) poskytuje pokročilým užívateľom výbornú flexibilitu a kvalitu obrazu (napr. DICOM simuláciu “Digital Imaging and Communication in Medicine”), s cieľom zabezpečiť čo najvyššiu osobnú produktivitu práce. V oblasti dizajnu získal monitor NEC MultiSync P242W prestížne ocenenie iF Design Award.

NEC MultiSync® P242W je ideálny pre použitie v CAD-CAM aplikáciách, v zdravotníctve, finančníctve, v náročných kancelárskych a priemyslových aplikáciách alebo presnom strojárenstve.

Ergonómia a zvýšená produktivita

Monitor je vhodný pre dlhú a intenzívnu prácu, vďaka 150 mm výškovému nastaveniu, stabilnému IPS displeju, širokým pozorovacím uhlom, pokročilej NTAA, integrovanej rukoväti a rýchlo nastaviteľnému stojanu.

Emulácia farebného priestoru

Každý vstup sa dá nezávisle priradiť k 3D LUT tabuľke, (9x9x9) pre presné definovanie jedinečného farebného priestoru, napr. sRGB, rovnako ako plynulé odstupňovanie farieb pomocou 14-bit LUT.

Integrovaný USB Hub

USB 2.0 (2 hore, 3 dole) sa dajú použiť k pripojeniu periférnych USB zariadení, ako sú napr. myš a klávesnica. Zároveň môžu byť až 2 konektory priradené k rôznym video vstupom a môže byť tak zobrazený obraz-v-obraze alebo obraz vedľa obrazu. Monitor navyše tiež funkciu KVM switchu.

DisplayPort

– je vybavený vstavaným uzamykateľným mechanizmom, ktorý sa ľahko odpojí jednoduchým stlačením tlačidla. Podpora dlhých káblov a 10-bitového vstupného signálu zabezpečuje vylepšenú flexibilitu použitia.

Ekológia

– zodpovedný prístup k vplyvu na životné prostredie je zachovaný bez akýchkoľvek kompromisov vo výkone, a to vďaka integrovanému senzoru okolitého osvetlenia, tzv. carbon footprint metra a carbon savings metra a efektívnemu dizajnu displeja.

Dostupnosť, cena a záruka
NEC MultiSync® P242W je dostupný od mája 2013, v bielom alebo čiernom farebnom prevedení.
Doporučená koncová cena je 17 880 Kč (688.-€), bez DPH.
Monitor sa dá voliteľne doplniť o reproduktory.
NEC Display Solution Europe poskytuje kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom Door – to Door, voliteľne je možné záruku rozšíriť až na 5 rokov.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo