Vedúce technologické spoločnosti LG a Ricoh oznámili nové európske partnerstvo s účinnosťou od 1. apríla 2019. Dohoda posilňuje dlhodobý vzťah spoločnosti LG so spoločnosťou Ricoh, kľúčovým predajcom zobrazovacích zariadení LG. Partnerstvo bolo vzájomne dohodnuté počas veľtrhu Integrated Systems Europe.

Spolupráca poskytne spoločnostiam všetkých veľkostí a sektorov prístup k špičkovým displejom pre širokú oblasť použitia, od inteligentných priestorov pre konferencie, schôdzky až po riešenia digital signage prostredníctvom jediného dôveryhodného partnera s globálnymi zdrojmi. Ricoh ponúka displeje značky LG v rámci svojho portfólia komunikačných služieb, vrátane špičkových technológií od LG ako sú UHD IPS displeje a ďalšie originálne zobrazovacie riešenia.

Tím špecialistov pre komunikačné služby spoločnosti Ricoh Europe Communication Services bol certifikovaný spoločnosťou LG na prácu s OLED technológiou. Nové spojenie rozsiahleho výskumu a vývoja spoločnosti LG a Ricoh v oblasti dizajnu, dodávok a podpory zabezpečí, že zákazníci budú môcť jednoducho využívať najmodernejšie komunikačné technológie.

David Mills, CEO spoločnosti Ricoh Europe, hovorí: „Táto významná dohoda posilňuje dlhodobý vzťah medzi spoločnosťou Ricoh a spoločnosťou LG a zároveň odráža našu spoločnú snahu o inovácie. Začlenením technológie LG do našej ponuky komunikačných služieb poskytujeme našim zákazníkom prístup k rastúcemu portfóliu inovatívnych riešení a technickej expertízy. Kombinácia našich medzinárodných schopností s najmodernejšou technológiou spoločnosti LG je ďalším spôsobom, akým posilňujeme digitálne pracoviská.“

Kyongho Kim, prezident spoločnosti LG Business Solutions Europe, súhlasí… „Sme hrdí na spoluprácu s tak spoľahlivým partnerom. Spoločne môžeme zákazníkom ponúknuť najinovatívnejšie riešenia pre všetky ich komunikačné potreby. Budúcnosť sľubuje, že prinesie veľký pokrok pre partnerstvo aj pre našich zákazníkov. “

O spoločnosti LG Electronics Business Solutions

Spoločnosť LG Business Solutions ponúka profesionálne riešenia v oblasti informačných displejov, klimatizácie systému, osvetlenia a energie. Spoločnosť LG Electronics Business Solutions, ako líder v oblasti inovácií B2B sa zameriava na poskytovanie komplexného riešenia zahŕňajúceho poradenstvo, inštaláciu, údržbu a podporu v spolupráci s profesionálnymi obchodnými partnermi.

O spoločnosti Ricoh

Ricoh posilňuje digitálne pracoviská pomocou inovatívnych technológií a služieb, ktoré jednotlivcom umožňujú pracovať inteligentnejšie. Už viac ako 80 rokov je Ricoh hnacou silou inovácií a je popredným poskytovateľom riešení pre správu dokumentov, IT služieb, komerčnej a priemyselnej tlače, digitálnych fotoaparátov a priemyselných systémov.

Zdroj: RICOH

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo