Zoner Photo Studio X výrazne napreduje novinkami, ktoré sa pravidelne pridávajú formou aktualizácie. Všetky nové nástroje majú užívatelia ihneď k dispozícií. Pre užívateľov pripravil novú sadu presetov. Tieto sady nastavených parametrov z modulu Vyvolať, ktoré vám fotografiu automaticky upravia, patria k najobľúbenejším funkciám ZPS X. Zmeňte náladu fotky jediným kliknutím. S presetmi je to hračka.

Foťte jar a upravujte fotografie s novou sadou presetov

Pre užívateľov obľúbeného programu ZPS X, pripravili jeho tvorcovia ďalšiu sadu presetov, ktoré prinášajú do tvorby dávku kreativity a zábavy. Tentokrát ide o „jarné presety“, sada obsahuje spolu osem prednastavení: Thistle, Chamomile, Clover, Poppy, Ivy, Sunflower, Primrose a Meadow.

ZPS_X_presety
ZPS_X_presety
Každý z presetov má samozrejme na fotografiu iný účinok. Opäť platí, že najlepšie je vyskúšať jednotlivé presety a vybrať ten, ktorý fotografii i vám najviac vyhovuje. Konkrétne parametre si následne ešte dolaďte podľa vašich potrieb.

Zoner Photo Studio X
Presety sú prednastavené hodnoty, alebo parametre jednotlivých komponentov /farby, jas, šum, krivky, vinetácia a pod./, ktoré aplikujete na fotku na jeden klik. Presety sú jednoduchý spôsob, ako si ušetriť čas pri úprave fotografií. Obzvlášť, keď často používate podobné postupy alebo nemáte veľa času na úpravu fotiek.

Zoner Photo Studio X
Zoner Photo Studio X
Zoner Photo Studio X
Návod na import presetov a sadu presetov k stiahnutiu zadarmo nájdete tu:
https://www.zoner.sk/photo-studio/presety

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Zoner

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo