ePaper ponúka nízko nákladové riešenie udržateľného signage.

Displej ePaper, ktorý predstavuje priekopnícky pokrok v energeticky úspornej technológii zobrazovania signage, spotrebováva pri zobrazovaní obsahu pozoruhodných nula wattov. Vďaka minimálnej spotrebe elektrickej energie pri zmene obsahu robí inovácia v oblasti ePaper signage významný krok smerom k ére uhlíkovej neutrality.

Digitálna alternatíva k statickým signage a papierovým plagátom

Displeje ePaper, ktoré poskytujú nezhoršenú čitateľnosť aj v najjasnejšom prostredí, prezentujú statické digitálne obrázky v kvalite podobnej papieru. Vďaka schopnosti plného farebného podania vylepšeného farebným výkonom ACeP, vynikajúcemu kontrastu, širokým pozorovacím uhlom a rozlíšeniu je obsah vnímaný ako papierový plagát a pri vysokom okolitom osvetlení sa javí ako jasnejší.
Bez odleskov a modrého svetla je ergonomická prezentácia obsahu príjemná pre oči a zaisťuje bezkonkurenčné pohodlie sledujúcich. Odstraňuje požiadavky na tlačenú reklamu a zároveň šetrí životné prostredie.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Statický obsah, ktorý je vždy zobrazený

Tam, kde je potrebné pravidelne aktualizovať statický obsah, predstavuje ePaper nákladovo efektívne riešenie pre zobrazenie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Systém ePaper je ideálny pre propagačné akcie na predajných miestach, jedálne lístky, informácie o alergénoch v maloobchode a pohostinstve až po cestovné poriadky, informácie o cestách, odbavenie a informácie o vstupe v dopravných prostrediach. ePaper ponúka nízko nákladové riešenie udržateľného signage.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Neobmedzená flexibilita inštalácie

Na šírku, na výšku, obrazom hore alebo dole. Veľmi tenký a veľmi ľahký displej ePaper možno zavesiť ako rám obrazu, umiestniť na stolný stojan alebo nainštalovať na držiak pomocou štandardných montážnych otvorov VESA na zadnej strane. Displej ePaper nepotrebuje miestny zdroj napájania, ponúka neuveriteľnú flexibilitu a možno ho umiestniť a premiestniť prakticky kamkoľvek. Všestranný displej ePaper nevyžaduje takmer žiadnu inštaláciu ani pri prevádzke.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Signage pre éru uhlíkovej neutrality

Technológia ePaper pri prezentácii obsahu spotrebováva pozoruhodnú nulovú spotrebu wattov, predstavuje novú éru signage s významným krokom smerom k uhlíkovej neutralite. Zdroj energie je potrebný len pri zmene obsahu alebo pri nahrávaní nového obsahu do zariadenia, ktoré čerpá len minimálnu elektrickú energiu prostredníctvom pripojenia USB typu C alebo externej batérie. Rám je vyrobený z recyklovaného plastového materiálu.

Inovácie spoločnosti Sharp/NEC v oblasti technológie ePaper významne prispievajú k zníženiu spotreby energie, minimalizácii odpadu a zmierneniu negatívnych dopadov na ekosystémy.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Ľahký a elegantný dizajn

Tenký odľahčený dizajn umožňuje jednoduchú a flexibilnú inštaláciu buď pomocou závesných klipov, alebo pomocou držiaka VESA (100 × 100 pre 13″ ePaper / 200 × 200 pre 25″ ePaper).

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Bezproblémová správa obsahu

Displeje ePaper sú vybavené integrovaným systémom na čipe (SoC) s nízkou spotrebou energie pre bezproblémový inteligentný prevádzku v budúcnosti. Bez námahy poskytujú obsah prostredníctvom vybraných partnerov systému správy obsahu (CMS) cez WiFi alebo ponúkajú užívateľsky prívetivé prostredie s najjednoduchšími možnosťami správy obsahu cez PC, USB alebo Bluetooth.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Jednoduché nastavenie pomocou konfiguračného nástroja

• Konfigurácia parametrov zariadenia
• Zabezpečenie prístupu k sieti WiFi
• Poskytnutie obrázkov a playlistu

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Jednoduché prenášanie dát

• Vytvorenie jednotky USB na urýchlenie nastavenia viacerých zariadení
• Zahrnutie konfigurácie WiFi a/alebo obrazov

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Jednoduché nahrávanie obsahu

• Pripojenie cez WiFi a Bluetooth
• Správa a automatizácia obsahu zo systémov CMS

Kompatibilný softvér a nástroje: Mobilná aplikácia ePaper (nástroj EDP Assistant)

Mobilná aplikácia umožňujúca zmenu nastavení a nahrávanie obrázkov do displeja ePaper priamo z mobilného zariadenia cez Bluetooth.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Nástroj pre nastavenie ePaperu

Softvérový nástroj pre nastavenie displejov ePaper, nahrávanie obrázkov a vytváranie playlistov.

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

OCENENIA

iF Design Award 2024
iF Design Award 2024

Cena iF DESIGN AWARD zdôrazňuje globálny dosah dizajnu. Získať ocenenie iF DESIGN AWARD znamená prejsť prísny dvojstupňový výber renomovaných odborníkov na dizajn. Vzhľadom na to, že každoročne rastie počet účastníkov, budú vybraní len tí najkvalitnejší.

Rave Pubs
Rave Pubs

Rave PubsNajlepší nový interiérový digitálny značkovací displej.
Revolučný pokrok v energeticky úspornej technológii značkovania, displej ePaper spotrebuje pri prezentácii obsahu pozoruhodné nulu wattov. Vďaka minimálnemu odberu energie pri zmene obsahu predstavujú inovácie v oblasti ePaper značkovania významný krok smerom k uhlíkovo neutrálnym riešeniam.

Potrebujete viac informácií?

Produkty a softvér
• Produktový list EP-C131
• Produktový list EP-C251
• Mobilná aplikácia – Mobilná aplikácia
• Nástroj pre nastavenie – Nástroj pre nastavenie

Sharp/NEC ePaper Displays
Sharp/NEC ePaper Displays

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 ročná záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.
Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo