Mondi oslavuje 35. rok svojej vlajkovej lode radu Color Copy papierov.
Mondi Celebrating 35 years of Color Copy.

Color Copy, prémiový papier od Mondi pre laserovú a atramentovú tlač, oslavuje svoje 35. výročie. Od svojho uvedenia v roku 1989 sa Color Copy stal nevyhnutnou súčasťou každého projektu digitálnej tlače, od obchodných dokumentov a marketingových materiálov až po kreatívne produkty.

Tento prémiový papier ponúka neprekonateľnú kvalitu od A4 až po celý rad formátov digitálnej tlače. Najmä pri plnofarebnej tlači Color Copy zaisťuje dokonalú kvalitu tlače, vysokú brilantnosť farieb a vynikajúce zachovanie detailov.

Color Copy je tiež priekopníkom udržateľnosti. Bol to prvý papier pre digitálnu tlač, ktorý získal certifikáciu FSCTM a bronzovú úroveň Cradle to Cradle Certified®. Color Copy spĺňa všetky kritériá environmentálnej značky EÚ. Spoločnosť Mondi sa snaží znižovať emisie vznikajúce pri výrobe a od roku 2004 znížila emisie skleníkových plynov v rámci celej skupiny o 45 %.

Color Copy
Mondi Celebrating 35 years of Color Copy.

Žiarivé farby od roku 1989

Keď si pripomíname 35. výročie Color Copy, uvažujeme o ceste, ktorá sa začala v roku 1989 v čase príchodu prvých farebných laserových tlačiarní v Európe. Color Copy sa vyrába v srdci Rakúska a bol priekopníkom, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s priemyselnými gigantmi ako Canon, Xerox a mnohými ďalšími.

„Sme neuveriteľne hrdí, že Color Copy je vedúcou značkou v odvetví digitálnej tlače za posledných 35 rokov,“ hovorí Bernhard Cantzler, marketingový a obchodný riaditeľ pre nenatieraný papier (Uncoated Fine Paper) v Mondi. „Od svojho uvedenia na trh Color Copy nastavil štandardy kvality a výkonu a stal sa základným nástrojom pre profesionálov v oblasti tlače na celom svete.“

Dedičstvo Color Copy:
• Špičková kvalita: Najvyššia možná kvalita pre digitálnu farebnú tlač – laserová a atramentová.
• Spoľahlivosť: Spoľahlivé výsledky od prvého výtlačku po posledný výtlačok.
• Široký rozsah: Všestranná funkcia. Perfektný papier až do 400 g/m2.
• Udržateľnosť: Trvalo udržateľná voľba, certifikácia FSC® a certifikácia Cradle to Cradle Certified® na bronzovej úrovni.
• 100% spokojnosť: Overené výsledky. Nedochádza k zaseknutiu papiera. Kvalitné výsledky bez rizika, ktorým môžete dôverovať.

Spoločnosť Mondi oslavuje 35. rok svojej vlajkovej lode radu Color Copy papierov rozšírením produktového radu o tri nové Color Copy papiere pre vysokorýchlostnú atramentovú tlač na kotúčový materiál; nové možnosti Color Copy zahŕňajú Color Copy original (inkjet reels), Jet Silk a Jet Silk Premium.

Ďalšie podrobnosti nájdete na: https://colorcopy.com
Zdroj: Mondi

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo