Sharp/NEC séria MultiSync® ME2 - všestranný displej.

Druhá generácia displejov série ME ponúka najlepší vizuálny výkon a hodnotu vo svojej triede a poskytuje profesionálne funkcie pre zasadacie miestnosti a signage aplikácie.
Multifunkčný displej MultiSync® s panelom s vysokým stupňom zmatnenia, natívnym pripojením USB-C a rýchlou detekciou vstupov oslovuje podnikových používateľov jednoduchosťou „Bring Your Own Device“, podporou hybridných pracovných postupov a spontánnych stretnutí. 

Sharp MultiSync série ME novej generácie

MultiSync® ME Series 2nd Generation
MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Výkonný System-on-Chip uprednostňuje bezpečnosť a flexibilitu

Integrovaná platforma systému na čipe podporuje prehrávanie náročných mediálnych obsahov cez USB alebo interné úložisko a možnosť inštalácie aplikácií pre systém Android. Operačný systém Android 13 CTS, ktorý je určený pre podnikových používateľov, prináša najmodernejšie funkcie a bezpečnostné protokoly. Vedľa vysokej kompatibility s pracoviskami a systémami pre správu obsahu je viacúčelová séria ME ideálna pre nákladovo citlivé signage aplikácie, vrátane integrácie do podnikových IT systémov pre aplikácie v zasadacích miestnostiach.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Ponuka OSD menu bola prepracovaná a ponúka menu v atraktívnom estetickom dizajne zameranom na užívateľa.

Špičková vizuálna kvalita v danej triede

Vďaka podpore natívneho rozlíšenia 4K UHD 3 840 x 2 160 s plnou kompatibilitou HDR v celej sérii ME je obsah prezentovaný v živej kvalite podobnej realite. Profesionálny panel s vysokým stupňom zmatnenia (PRO 25) zaisťuje najlepšiu viditeľnosť vo svojej triede aj pri vysokom okolitom osvetlení a eliminuje nepríjemné odrazy a odlesky od okien alebo iných zdrojov svetla.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Robustná a zároveň elegantná kvalitná konštrukcia

Celokovové šasi je dôkazom kvality značky, ktorá zaručuje robustnú odolnosť požadovanú v komerčnom prostredí. Diskrétne integrované úchyty pre prenášanie zaisťujú bezproblémovú a bezrizikovú inštaláciu.

Kovová konštrukcia tiež podporuje prirodzený odvod tepla, zatiaľ čo vnútorné teploty sú monitorované v reálnom čase prostredníctvom integrovaného tepelného senzora, čo zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Nová séria ME je až o 33 % ľahšia než predchádzajúce modely, bez zníženia spoľahlivosti, zatiaľ čo úzky rámik zaisťuje, že všetka pozornosť je venovaná dôležitému obsahu, či už je prezentovaný na výšku alebo na šírku.

Optimalizované pre konferenčné hovory

Natívne pripojenie USB-C, rýchla detekcia vstupov a funkcia WiFi oslovujú podnikových používateľov pre pracovné postupy Bring Your Own Device, ochranu začlenenia a zvýšenie produktivity pomocou jediného káblového pripojenia medzi notebookom a displejom.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Pripojte zariadenia pre spoluprácu, ako sú soundbary, mikrofóny a kamerové systémy, prostredníctvom integrovaného rozbočovača USB a nakonfigurujte si dokonalé usporiadanie zasadacej miestnosti bez spleti káblov.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Funkcia detekcie vstupov

Displej série ME reaguje okamžite po pripojení zdroja a automaticky prepína medzi vstupmi, čím eliminuje prípadné problémy s pripojením v zasadacej miestnosti. Automatická detekcia až troch vstupov zaisťuje, že prehrávaný obsah bude vždy viditeľný, ak primárny zdroj zlyhá.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Home Screen Launcher

Užívajte si jednoduchý prístup ku kľúčovým aplikáciám a nastaveniam, ktoré sú okamžite dostupné pri spustení. Integrovaný webový prehliadač je možné použiť na prístup k internetu a streamovanie, a Prieskumník súborov na navigáciu po interných alebo externých úložných jednotkách. Integrovaný prehrávač médií poskytuje prístup k načítaniu súborov do interného úložiska alebo k prehrávaniu cez USB, pričom obsah na prehrávanie je možné naplánovať a vytvárať zoznamy skladieb podľa potreby.

Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation
Sharp MultiSync® ME Series 2nd Generation.

Vylepšený IR prijímač
Infračervený prijímač je umiestnený za panelom, čo umožňuje voliteľne integrovať ochranné sklá alebo dotykové vrstvy bez ovplyvnenia funkčnosti diaľkového ovládania.

Integrovaný prehrávač médií
Je pripravený na okamžité nasadenie samostatných informačných tabúľ, vytvára zoznamy skladieb a plánuje obsah pomocou integrovaného prehrávača médií.

Vzdialená správa
Využite bezplatný softvér na správu majetku – NaViSet Administrator 2, na centrálnu správu celého majetku displejov NEC a počítačov so systémom Windows. Znížte prevádzkové náklady a optimalizujte zdroje prostredníctvom správy úloh, reportovania a funkcií ovládania na požiadanie s pohodlím komplexného riešenia vzdialenej podpory.

„Využite výhodnú PROMO akciu, ktorá trvá do 30. 09. 2024. Podrobné informácie o tejto DEMO akcii žiadajte u svojich predajcov či distribútorov.“

Potrebujete viac informácií?
Široká škála možností a služieb obohacuje možnosti premeny displejov radu ME na riešenia šité na mieru vašim jedinečným potrebám.

Sharp MultiSync® ME432
Sharp MultiSync® ME502
Sharp MultiSync® ME552
Sharp MultiSync® ME652

Brožúry
Sharp NEC MultiSync ME2 Séria
Kompletný sortiment produktov spoločnosti Sharp/NEC nájdete TU.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov. Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo. Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo