Séria interaktívnych displejov Sharp LA poskytuje pokročilé profesionálne funkcie.

Keď potrebujete zaistiť bezpečnosť a zároveň podporiť produktivitu pri hybridných stretnutiach.

Jednoducho bezpečnejšie stretnutia

Poskytuje pokročilé profesionálne funkcie pre podnikových používateľov, chráni najvyššie štandardy IT bezpečnosti a zároveň podporuje maximálny výber a flexibilitu. Slot Intel®SDM rozširuje možnosti prispôsobenia displeja, čím umožňuje bezpečnú a bezproblémovú integráciu do podnikových IT systémov, alebo využite predinštalované funkcie vrátane Sharp Meeting Launcher pre rýchly prístup k populárnym aplikáciám a VC platformám, FlatFrog Board for Rooms pre softvér na spoluprácu na bielej tabuli a AirServer™ pre bezdrôtové zdieľanie obrazovky.

Rad LA podporuje akúkoľvek orientáciu vrátane orientácie čelom nahor, čo umožňuje inštaláciu na stôl, naklonený stôl alebo viacero tabúľ vedľa seba až pre tri displeje. Používatelia môžu pripojiť vlastný notebook, bezpečne a spoľahlivo prostredníctvom pripojenia USB-C, čo poskytuje najlepšiu všestrannosť pre hybridné stretnutia a spontánnu spoluprácu.

Elegantne a bezproblémovo sa integruje do špičkových zasadačiek a rokovacích miestností a poskytuje spoľahlivý, dlhotrvajúci výkon s minimálnymi nárokmi na napájanie.

Sharp LA display

Najlepší zobrazovací výkon vo svojej triede

Displeje série LA zaujmú vysokým jasom, panelmi s vysokým stupňom stmievania a prvotriednou sklenenou povrchovou úpravou, ktoré zabezpečujú optimálnu čitateľnosť obsahu aj v dobre osvetlených rokovacích miestnostiach bez rušivých odrazov, odleskov alebo odtlačkov prstov.

Sharp series LA displaySharp PN-LA652   Sharp PN-LA752   Sharp PN-LA862

Intuitívne písanie – VIDEO

Séria inteligentných interaktívnych displejov kombinuje intuitívne písanie ako skutočným „perom na papieri“, pokročilé interaktívne funkcie, ako je Windows Ink, nereagovanie na dotyk dlane s displejom a bezkonkurenčnú citlivosť na tlak, ktorú poskytuje integrovaný prémiový dotykový systém FlatFrog InGlass™ M5.

InGlassTM je vylepšená dotyková technológia založená na infračervenom žiarení, ktorú vyvinula spoločnosť FlatFrog, švédsky priekopník v oblasti inovatívnych interaktívnych technológií. Optické žiariče a detektory vytvárajú dotykovú vejárovitú mriežku. Vzorkovanie založené na patentovaných algoritmoch skenovania InGlassTM umožňuje, aby prijímače okamžite zaznamenali drobné prerušenia vytvorené objektom na povrchu.

Patentovaný výpočtový algoritmus zisťuje všetky dotykové súradnice a súradnice pera v reálnom čase, čo vedie k nulovému oneskoreniu. Táto technológia je najvhodnejšia pre prémiové podnikové rokovacie miestnosti.

Voliteľný SDM-L Slot-in PC Collaboration – VIDEO

Slot Intel™ SDM rozširuje možnosti prispôsobenia displeja a umožňuje bezproblémovú integráciu s podnikovými IT systémami. Pri použití voliteľného SDM-L Slot-in PC Collaboration môžu používatelia využívať výhody predinštalovaných funkcií, ako je napríklad nový Sharp Meeting Launcher, softvér FlatFrog™ Board for Rooms pre prácu s bielou tabuľou a AirServer™ pre bezdrôtové zdieľanie obrazovky.

SDM Slot-In PC Collaboration – Sharp NEC Display Solutions

Pripojenie jedným káblom pre BYOM – VIDEO

Používatelia môžu bezpečne pripojiť svoje vlastné notebooky prostredníctvom USB-C pre maximálnu všestrannosť pri hybridných stretnutiach. Pripevnite kameru alebo soundbar na hornú časť displeja série LA pomocou dodaného držiaka kamery a pripojte ho k rozbočovaču USB displeja. Pomocou kábla USB-C pripojte notebook k displeju a okamžite spustite videokonferenciu.

5M kábel USB typu C – Sharp NEC Display Solutions

Zabudované ECO senzory pomáhajú šetriť energiu – VIDEO

Úsporu energie možno dosiahnuť pomocou zabudovaných ECO senzorov, ako je napríklad snímač pohybu, ktorý zapína alebo vypína displeje, keď ľudia vstupujú do miestnosti alebo ju opúšťajú. Snímač jasu automaticky riadi jas displeja na základe aktuálneho používania a vonkajšieho jasu.

Zabezpečenie – VIDEO

Séria Sharp LA poskytuje pokročilé profesionálne funkcie pre podnikových používateľov, chráni najvyššie štandardy zabezpečenia IT a zároveň podporuje produktivitu pri hybridných stretnutiach.

Predinštalované aplikácie na SDM-L Slot-in PC

Sharp Meeting Launcher poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k aplikáciám a ponúka bezpečné a uzavreté prostredie pre váš počítač so systémom Windows.

    • Režim kiosku so zamknutou celou obrazovkou
    • Špeciálne nastavenia zabezpečenia PC
    • Funkcia obnovenia schôdzky


FlatFrog Board for Rooms je cloudový softvér na spoluprácu na bielej tabuli, ktorý uľahčuje hybridnú prácu a robí ju rovnako produktívnou pre každého, nech ste kdekoľvek.
• Je navrhnutý tak, aby bol rovnako intuitívny ako bežná tabuľa so suchou gumou
• Pridajte samolepiace poznámky a vyberte si z rôznych šablón
• Spolupracujte z akéhokoľvek zariadenia


AirServer vám umožní začať prezentovať skôr vďaka natívnemu bezdrôtovému zrkadleniu obrazovky, technológiám AirPlay, Google Cast, Miracast a podpore prístupu hostí spolu s mnohými inovatívnymi funkciami.
• Nie sú potrebné žiadne aplikácie ani kľúče
• Zobrazujte svoj vlastný obsah medzi reláciami
• Streamujte svoje obľúbené médiá a ďalšie aplikácie s podporou Chromecast

Podpora univerzálnych inštalácií

Rad Sharp LA podporuje akúkoľvek orientáciu vrátane orientácie FACE UP čelom nahor, čo umožňuje inštaláciu na stôl, naklonený stôl alebo viacero dosiek vedľa seba až pre tri displeje. Nielenže môžete nainštalovať až tri displeje vedľa seba a vytvoriť tak veľké digitálne plátno, ale jedinečný ovládač Sharp Multi-Board Driver umožňuje súčasný zápis až na tri obrazovky.

Vzdialené a bezpečné ovládanie zariadenia pomocou NaViSet

NaViSet Administrator 2 je všestranné softvérové riešenie vzdialenej podpory, ktoré spravuje väčšinu zobrazovacích zariadení Sharp/NEC a počítačov so systémom Windows vrátane nového radu Sharp LA.

  • Znižuje požiadavky na správu a náklady
  • Jednoduchšia správa veľkých vizuálnych prostriedkov
  • Umožňuje podrobnú analýzu používania zariadenia

Stránky produktu NaViSet

Dostupné možnosti a služby s pridanou hodnotou

Široká škála možností a služieb obohacuje možnosti transformácie displejov Sharp radu LA na riešenia prispôsobené vašim jedinečným potrebám.

Možnosti a služby sú k dispozícii pre:
Sharp PN-LA652
Sharp PN-LA752
Sharp PN-LA862

Objavte celý rad displejov Sharp pre spoluprácu
Kvalita robí rozdiely – Sharp NEC Display Solutions.
Kompletný sortiment produktov spoločnosti Sharp/NEC nájdete TU.

Dostupnosť a distribúcia produktov
Výrobky je možné zakúpiť v sieti distribútorov alebo predajcov Sharp/NEC.

3 roky záruka výrobcu
Sharp/NEC ponúka štandardnú trojročnú záruku a je možné pridať predĺženú záruku výrobcu až na 5 rokov.
Výrobca tak ponúka najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo.
Spoločnosť Sharp/NEC ponúka pre svoje výrobky službu SERVICE PLUS – záväzok kvality.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo