Videokamera Canon LEGRIA HF R78 s nasadenou širokouhlou predsádkou

Spoločnosť Canon rozširuje série videokamier LEGRIA HF G a LEGRIA HF R o štyri nové modely pre spotrebiteľov a nadšencov.

Úplné kreatívne ovládanie pre nadšencov – LEGRIA HF G40

Model LEGRIA HF G40, ktorý ponúka špičkovú úroveň zobrazovania a pokročilé funkcie snímania, je vynikajúcou voľbou pre študentov žurnalistiky, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojich prác, alebo profesionálnych kameramanov hľadajúcich sekundárnu ručnú kameru. Snímač HD typu CMOS Pro 1/2.84 a procesor DIGIC DV4 umožňujú spoľahlivé snímanie jasných a ostrých videozáznamov aj v najnáročnejších svetelných podmienkach.

Canon LEGRIA-G-SERIE-FSL-LCD-out

Vďaka špičkovej optike, širokouhlému objektívu s 20-násobným zoomom a ohniskovou vzdialenosťou 26,8 – 576 mm predstavuje model LEGRIA HF G40 univerzálnu kameru vhodnú na širokú škálu použitia – od snímania svadieb až po tvorbu vysokoškolských projektov. Kruhová clona s 8 lamelami poskytuje lepší „bokeh“ a výsledkom je nádherné rozostrenie pozadia v záberoch s malou hĺbkou ostrosti.

Maximálne kreatívne možnosti ovládania

Model LEGRIA HF G40 ponúka flexibilné možnosti snímania v rozličných situáciách profesionálneho použitia. Videozáznam je možné vytvárať s výnimočným vysokým dátovým tokom AVCHD 1080p s variabilnou snímkovacou frekvenciou a vďaka dvom kartám SD možno súčasne zaznamenávať aj vo formátoch AVCHD a MP4. So spomaleným, zrýchleným alebo časozberným snímaním ľahko dosiahnete dramatické efekty. Dotykový displej umožňuje úplné manuálne ovládanie konfigurovateľných kruhových ovládačov, clony, expozičného času a expozície. Prepínateľný zoomovací a zaostrovací krúžok v prednej časti objektívu, ako aj ovládanie irisovej clony zaručujú najlepšie výsledky vo všetkých kreatívnych situáciách snímania.

Séria LEGRIA HF R – kvalita, akú si spomienky zaslúžia

Modely LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 a LEGRIA HF R78 – vynikajúce na zaznamenávanie mimoriadnych rodinných udalostí v kvalite Full HD – umožnia všetkým členom rodiny nakrúcať zábavné a kreatívne videozáznamy. Kombinácia procesora Canon DIGIC DV4 a snímača CMOS Full HD zaručuje vysokú kvalitu spracovania obrazu, takže nové modely dokážu zaznamenať každý drobný detail. Optický stabilizátor obrazu s dynamickým režimom zabezpečuje stabilitu a ostrosť záznamu z ruky a automaticky redukuje viditeľné chvenie kamery aj pri chôdzi.

Canon_Legria_HF_R706

Canon LEGRIA HF R-SERIE

Vďaka funkcii automatického asistenta pri kompozícii so zoomom nestratíte prehľad o snímanej scéne. Videokamera rýchlo deteguje, či je objekt viditeľný v zábere – ak sa dostane mimo záberu, videokamera automaticky oddiali záber, zabezpečí jeho korekciu a opäť priblíži perfektne komponovanú scénu. Do záberu sa vmestí rozľahlá dovolenková scenéria, ale aj veľká svadobná skupina; súčasťou modelu LEGRIA HF R78 je širokouhlá predsádka, ktorú možno rýchlo nasadiť na videokameru, a tak skrátiť ohniskovú vzdialenosť na 26,9mm, čo rozšíri celkovú šírku záberu videokamery.

Kreativita na rodinné použitie

Množstvo jednoducho použiteľných kreatívnych režimov záznamu umožňuje všetkým členom rodiny zaznamenávať spoločné chvíle. Kinematografické filtre a možnosti skrášlenia dotykom umožňujú postprodukčnú úpravu záznamu animáciami, vstavanými šablónami či rôznymi farebnými filtrami, napr. sépiový alebo vzhľad starého filmu. Detský režim uľahčuje zaznamenávanie a dokumentovanie vzácnych rodinných momentov, automaticky ukladá videá do osobných albumov a umožňuje rodičom sledovať, ako rastie ich potomok.

Spojenie zachytených spomienok v rámci série LEGRIA

Modely LEGRIA HF G40, LEGRIA HF R76 a LEGRIA HF R78 sú vybavené vstavaným rozhraním Wi-Fi, ktoré poskytuje slobodu diaľkového ovládania použitím inteligentných telefónov alebo tabletov, ako aj zdieľanie zaznamenaných chvíľ jediným dotykom tlačidla. Model LEGRIA HF R706 je kompatibilný s funkciou FlashAir a podporuje aj pripojenie Wi-Fi.

Základné charakteristiky modelu LEGRIA HF G40:
• Kreatívne vyjadrenie s profesionálnou kvalitou videozáznamu
• Excelentná univerzálnosť ručnej kamery
• Vytvorené so zreteľom na pokročilé možnosti snímania a pripojenia
• Užívateľské ovládanie s rýchlym prístupom k funkciám
• Rýchle zachytenie všetkých situácií v kreatívnom videozázname

Základné charakteristiky série LEGRIA HF R:

• Ľahké zaznamenávanie a zdieľanie vzácnych momentov
• Výkonná technológia zaručujúca špičkovú kvalitu obrazu
• Jednoduchá tvorba kreatívnych videozáznamov
• Vynikajúci zvuk zodpovedajúci scéne

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo