Canon modely IXUS 285 HS, IXUS 180 a IXUS 175

Spoločnosť Canon rozširuje sériu fotoaparátov typu IXUS o modely IXUS 285 HS, IXUS 180 a IXUS 175. Sú ideálne na používanie na cestách a navrhnuté tak, aby sa prispôsobili rozličným situáciám fotografovania – ponúkajú pôsobivú kvalitu fotografií a videozáznamu, jedinečné kreatívne funkcie a pokročilé možnosti pripojenia, tak aby ste mohli okamžite zaznamenať všetky úžasné chvíle.

Priblíženie k akcii

S modelmi IXUS 285 HS, IXUS 175 a IXUS 180 budete pripravení na ľubovoľný objekt snímania. Všetky tri modely ponúkajú pôsobivý širokouhlý objektív a 8x, 10x a 12x optický zoom, ktorý je možné ešte zvýšiť použitím funkcie ZoomPlus, a to všetko v optimálnej kvalite. Funkcia automatického zoomu umožňuje sústrediť sa na zaznamenanie výnimočných momentov použitím inteligentného priblíženia alebo oddialenia tak, aby ste mohli komponovať záber podľa počtu osôb, ktoré chcete odfotiť.

Canon_IXUS_285_silver
Všetky tri nové modely sú vybavené špeciálnym tlačidlom videozáznamu vďaka ktorému môžete natáčať úžasné videozáznamy.

Modely IXUS 285 HS a IXUS 180 ponúkajú aj technológiu inteligentného stabilizátora obrazu, ktorá sa nepretržite prispôsobuje scéne tak, aby zachytila snímky a video v najvyššej kvalite, aj keď sa pohybujete.

Kreatívna sloboda, výnimočná kvalita

Dajte priestor vlastnej tvorivosti použitím funkcie kreatívneho záberu fotoaparátu IXUS 285 HS – pri stlačení spúšte fotoaparát automaticky použije päť jedinečných filtrov, vďaka ktorým môžete prekvapiť priateľov i rodinu svojimi snímkami. S modelom IXUS 285 HS už nie je potrebné snímky upravovať a režim Story Highlights automaticky vytvorí sekvenciu výnimočných záberov zo zvolených snímok podľa osôb alebo dátumu.

Canon_IXUS_285_HS
Nová séria IXUS ponúka jednoduché zaznamenanie špeciálnych momentov v živote.  Využitím špičkovej zobrazovacej technológie spoločnosti Canon ponúka model IXUS 285 HS snímač CMOS s pôsobivým rozlíšením 20,2 megapixelu; modely IXUS 180 a IXUS 175 sú vybavené snímačom s rozlíšením 20 megapixelov. Vďaka pokročilému procesoru DIGIC 4+ ponúkajú všetky fotoaparáty mimoriadne rýchlu odozvu a špičkovú kvalitu obrazu, ktoré vdýchnu spomienkam nový život. Model IXUS 285 HS so systémom HS, umožňuje spoľahlivé snímanie aj v najnáročnejších svetelných situáciách.

Zdieľanie snímok s priateľmi

Funkcie pripojenia cez rozhranie Wi-Fi a Dynamic NFC využité v modeloch série IXUS umožňujú jednoduché zdieľanie spomienok. Pripojenie je možné spustiť stlačením tlačidla, prepojením fotoaparátu s kompatibilným inteligentným telefónom alebo úložným zariadením, napríklad Canon CS100. Svoje výtvory môžete priamo odovzdať do sociálnych sietí alebo jednoducho zálohovať fotografie a videá prostredníctvom cloudovej platformy spoločnosti Canon na zdieľanie a správu snímok.

Základné charakteristiky modelu IXUS 285 HS:
IXUS_285_HS_black
•  Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
•  Špičkové video s rozlíšením Full HD jediným stlačením tlačidla
•  Jednoduché pripojenie, zdieľanie a spúšťanie uzávierky na diaľku
•  Kreatívna hra a kreatívne experimentovanie

Základné charakteristiky modelu IXUS 180:
IXUS_180_RED
•  Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
•  Špičkové video s rozlíšením HD jediným stlačením tlačidla
•  Jednoduché pripojenie, zdieľanie a spúšťanie uzávierky na diaľku
•  Všetky výnimočné chvíle zachytené vo vynikajúcej kvalite
•  Tvorivosť vďaka systému „zamier a foť“

Základné charakteristiky modelu IXUS 175:
IXUS_175_SILVER
•  Jednoduchý, plochý fotoaparát IXUS, ktorý môžete mať vždy pri sebe
•  Špičkové video s rozlíšením HD jediným stlačením tlačidla
•  Všetky výnimočné chvíle zachytené vo vynikajúcej kvalite
•  Možnosti kreatívnej zábavy a kreatívneho experimentovania

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo