Nová vlajková loď medzi systémovými fotoaparátmi značky Canon .

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila svoj nový systémový fotoaparát EOS M5, ktorý v sebe spája úžasné možnosti digitálnych zrkadloviek s pohodlím kompaktného tela. Fotoaparát EOS M5 je prvý zo systému EOS, ktorý využíva obrazový procesor DIGIC 7 spoločnosti Canon.

Canon – EOS M5

Nový model sa môže pochváliť radom špičkových technológií pre spracovanie obrazu vrátane CMOS snímača typu APS-C s rozlíšením 24,2 megapixelov alebo automatického zaostrovania s duálnymi pixelmi CMOS. Kompaktný EOS M5 tak umožňuje tvorbu presných a ostrých fotografií i dynamických videozáznamov, a ocenia ho teda i špičkoví fotografi.

canon-eos-m5
Ako alternatíva k digitálnym zrkadlovkám strednej triedy predstavuje EOS M5 v produktovom rade systémových fotoaparátov značky Canon prelomový model.

Objektív EF-M 18-150mm f/3,5-6,3 IS STM

Spoločnosť Canon navyše uviedla i ďalší prírastok do svojho systému EOS M – nový objektív EF-M 18-150mm f/3,5-6,3 IS STM. Vďaka univerzálnemu 8,3násobnému optickému zoomu a stabilizátoru obrazu v rozsahu 4 EV je nový objektív ideálny pre fotografovanie vo všetkých situáciách – výsledné snímky sú vždy veľmi ostré, a to i pri fotografovaní z ruky.

canon-ef-m-18-150mm-f35-63-is-stm
Canon EF-M 18-150mm f/3,5-6,3 IS STM ponúka špičkový výkon v malom tele a váži iba 300 g. Fotografi preto môžu mať nový objektív neustále pri sebe a zachytiť s jeho pomocou čokoľvek vo svojom dohľade.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo