Premiéra nových EIZO 27” monitorov s hardvérovou kalibráciou.

Na tohtoročnej výstave fototechniky Photokina bude hlavným mottom japonského výrobcu EIZO “SEE REALITY”, alebo „cieľom každého fotografa je vidieť na monitore farby ako v skutočnosti“. Návštevníci veľtrhu budú mať možnosť od 20. – 25. septembra vidieť kompletnú prehliadku najnovších foto-monitorov EIZO určených pre začiatočníkov, mierne pokročilých i profesionálnych užívateľov.

Premiéra nových 27-palcových monitorov

Lákadlom bude premiéra nových 27” monitorov radu ColorEdge CG2730 a CS2730 s hardvérovou kalibráciou, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby kreatívnych užívateľov z oblasti fotografie, grafického designu a postprodukcie videa. 

eizo_cg2730_cs2730

Široká škála zaujímavých prezentácií

Na každý deň EIZO pripravilo pre návštevníkov bohatý program plný zaujímavých prednášok. Rad známych fotografov a grafikov nechá nahliadnuť pod pokrievku ich každodennej práce a podelí sa s vami o svoje bohaté skúseností. Návštevníci veľtrhu Photokina sa budú môcť sami na vlastné oči presvedčiť o vynikajúcej kvalite farebnej reprodukcie nových foto-monitorov EIZO na stánku „J11/K14“ v hale 4.1.

Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokMondi SCP spolupracuje so Strednou odbornou školou polytechnickou v Ružomberku
Nasledujúci článokCanon – EOS M5 vlajková loď medzi systémovými fotoaparátmi