Canon predstavuje úplne nový fotoaparát, ktorý integruje to najlepšie z DSLR fotografie v kompaktnom tele. Ak vás už neuspokojujú bežné momentky zo smartfónu a chcete prejsť na vyššiu úroveň, fotoaparát EOS M10 je ideálny na dokumentovanie sveta okolo vás.

EOS M10 a EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Je kombináciou procesora DIGIC 6, najpokročilejšieho procesora z dielne Canon, 18-megapixelového snímača a technológie Hybrid CMOS AF II. Vďaka tomu ponúka rýchlu odozvu a špičkovú obrazovú kvalitu pri fotografovaní aj pri nakrúcaní Full HD videa. Canon uvádza na trh aj nový štandardný objektív so zoomom EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM pre model EOS M10, a tiež pre všetky fotoaparáty série EOS M.

EOS M10 WH Front Dial

Vysoká ostrosť a dobré vykreslenie detailov

Fotoaparát EOS M10 s procesorom DIGIC 6 vám poskytne tvorivú slobodu a umožní vám zachytiť scény v jasnom osvetlení aj v horších svetelných podmienkach – pixely snímača dokážu zachytiť viac svetla s nižším obrazovým šumom. Okrem dobrých obrazových výsledkov aj v zložitých svetelných podmienkach a živých farieb vám 18-megapixelový snímač formátu APS-C umožní získať skutočne detailné zábery. Výsledkom budú kvalitné a originálne snímky, či už sa ich rozhodnete vytlačiť, alebo zdieľať s priateľmi v elektronickej podobe.

EOS M10 BK Flash Up

Intuitívny dizajn, prispôsobiteľné ovládanie

Fotoaparát EOS M10, inšpirovaný digitálnymi zrkadlovkami EOS, ponúka intuitívnu manipuláciu prostredníctvom minimalistických ovládacích prvkov a 7,5 cm (3,0”) dotykového LCD displeja s upravovateľným systémom menu. Pre skúsených fotografov, ktorí požadujú vyššiu mieru samostatnosti, ponúka EOS M10 ergonomický predný ovládač, umožňujúci rýchly prístup k pokročilým nastaveniam vrátane clony a expozičného času.

EF M 15-45mm f3.5-6.3 IS STM

Skvelý objektív na cesty: EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Objektív EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM je dokonalý spoločník fotoaparátu EOS M10 a vďaka nízkej hmotnosti len 130 g si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek. Univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 72 mm (ekvivalent 35 mm) vám dovolí vytvoriť množstvo rôznorodých záberov bez potreby meniť objektív. O zachytenie rýchlej akcie sa stará 3,5-krokový optický stabilizátor obrazu, ktorý vám poskytne vyššiu obrazovú kvalitu potlačením chvenia fotoaparátu. Pre začínajúcich filmárov je objektív
EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM taktiež vybavený technológiou STM, ktorá zaručuje plynulé a takmer nepočuteľné zaostrovanie počas nakrúcania videa.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo