Oba modely ponúkajú nekompromisnú obrazovú kvalitu, mimoriadnu rýchlosť a vysoký výkon. Sú vybavené podsvieteným 20,2-megapixelovým snímačom typu 1.0 CMOS a procesorom DIGIC 6 – to všetko v  kompaktnom tele vreckových rozmerov.

PowerShot G5 X a PowerShot G9 X

Fotoaparát PowerShot G5 X je ideálny pre fotografických nadšencov, ktorí požadujú kvalitu a profesionálne ovládanie na úrovni DSLR. PowerShot G9 X je zas vhodný pre používateľov, ktorí chcú rozvíjať vlastnú kreativitu so špičkovým vreckovým fotoaparátom schopným zachytiť každý spontánny moment.

PS G 5X_ FSL

Vreckové rozmery, úžasné výsledky

Či fotografujete panoramatické snímky krajiny alebo detailné portréty, širokouhlý 24 mm objektív prístroja PowerShot G5 X s vysokou svetelnosťou f/1,8 – 2,8, 4,2x zoomom a clonou s 9 lamelami vám umožní jednoduchú tvorbu nádherných záberov s krásne rozostreným pozadím (tzv. bokeh). No a širokouhlý 28 mm objektív s 3x zoomom fotoaparátu PowerShot G9 X so svetelnosťou f/2 – 4,9 vás obdarí ostrými a mimoriadne detailnými snímkami dokonca aj v pohybe alebo v náročných svetelných podmienkach.

Intuitívne ovládanie, nadčasový dizajn

PowerShot G5 X hojne čerpá zo slávnej série G, umožní využívať širšiu paletu funkcií a nastavení. Pre pokročilejších fotografov ponúka PowerShot G5 X vysoké rozlíšenie, displej typu OLED a elektronický hľadáčik s ovládaním ako na digitálnej zrkadlovke, s maximálnym pohodlím pri snímaní. Výklopný dotykový displej fotoaparátu PowerShot G5 X maximálne zjednoduší tvorbu unikátnych záberov z najrôznejších uhlov.

PS G 9 X BK FSL Flash up

PowerShot G9 X poskytuje dokonalé využitie a špičkovú obrazovú kvalitu. Veľký, intuitívny 3,0” dotykový displej s vysokým rozlíšením umožňuje jednoduché ovládanie a rýchly prístup k nastaveniam a funkciám fotoaparátu. Oba modely disponujú ovládacím prstencom objektívu, ktorému sa dá rýchlo priradiť ovládanie rôznych fotografických funkcií vrátane clony a expozičného času.

Urobte si vlastné video

PowerShot G5 X a PowerShot G9 X z vás môže urobiť nádejného filmára – rozvíjajte vlastnú kreativitu v manuálnom režime nakrúcania videa a vytvorte videozáznam v úžasnej kvalite Full HD 60p s úplným ovládaním clony, expozičného času a ISO.  Oba fotoaparáty sú vybavené 5-osovým stabilizátorom obrazu typu Advanced Dynamic IS. Používatelia požadujúci ešte vyššiu úroveň kontroly dosiahnu dokonalé zaostrenie s funkciou MF Peaking, môžu využívať selektívne zaostrovanie počas videozáznamu z dotykového displeja alebo premenlivú snímkovaciu frekvenciu.

PS G5 X_Top Hotshoe

Využite tvorivé možností a realizujte nápady

Modely PowerShot G5 X a PowerShot G9 X sú vybavené množstvom pokročilých kreatívnych režimov a možností pripojenia, ktoré vám umožnia tvorivú sebarealizáciu – či už pri snímaní žiarivej nočnej oblohy v zdokonalenom režime Star Mode, alebo automatickým pridávaním „retro“ filtrov jednoduchým stlačením tlačidla v režime Creative Shot. Počas diaľkového nakrúcania videa prostredníctvom Wi-Fi má fotograf k dispozícii plne manuálne ovládanie hlavných funkcií fotoaparátu zo svojho smartfónu. Technológie pripojenia cez rozhranie Wi-Fi a Dynamic NFC zjednodušujú prenos fotografií aj videa do mobilných zariadení a ich priame zdieľanie na sociálnych sieťach.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo