Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 umožnia mobilným pracovníkom jednoducho tlačiť alebo skenovať obchodné dokumenty aj objednávať nové tonery - to všetko priamo z chytrého telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie HP Smart App.

Spoločnost HP Inc. (NYSE: HPQ), globálny líder v oblasti tlače, predstavila nové zariadenia HP LaserJet Pro M15 a M28, najmenšie laserové tlačiarne vo svojej triede na svete. Tie boli navrhnuté tak, aby umožnili domácnostiam a malým firmám čo najrýchlejšiu tlač a pritom sa zmestili do akéhokoľvek priestoru. Viac sa dozviete tu.

Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28

Obchodné modely sa menia. Podľa World Economic Forum (WEF) tvoria malé firmy 99% celého súkromného sektora vo Veľkej Británii a zhodne 99% všetkých firiem v USA. Podobne aj v Číne patrí 94,2% všetkých podnikov medzi najmenšie firmy a samozamestnávateľov.

„Malé firmy neboli nikdy silnejšie ako dnes. Hľadajú pritom menšie, viac na dizajn orientované výrobky, ktoré zaberú menej miesta a pri tom fungujú, ako majú,“ povedal Premal Kazi, Head of Home Business / Micro Solutions, HP Inc.

„Našu novú radu LaserJet Pro sme navrhli s dôrazom na jednoduchosť použitia, veľkosť a cenovú dostupnosť, aby sa naši zákazníci mohli sústrediť na svoje podnikanie, či už je to v domácej kancelárii, zdieľanom pracovnom priestore alebo na cestách.“

Najmenšia tlačiareň, najväčšia produktivita

Čiernobiele tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 (formát tlače A4) sú teraz o celých 30% menšie ako predchádzajúce generácie. Výšku majú podobnú ako obyčajná ceruzka alebo priemerný chytrý telefón. Majú preto veľmi elegantný a kompaktný dizajn, vďaka ktorému sa zmestia prakticky kamkoľvek.

HP LaserJet Pro M15
Aj napriek ich miniatúrnym rozmerom dokážu vytlačiť až 18/19 strán za minútu. Ich užívatelia tak dokončia svoje projekty, ktorým horí termín, rýchlo a bez problémov.

HP LaserJet Pro M28

Jednoduchá mobilná tlač s aplikáciou HP Smart App

Tlačiarne HP LaserJet Pro M15 a M28 umožnia mobilným pracovníkom jednoducho tlačiť alebo skenovať obchodné dokumenty aj objednávať nové tonery – to všetko priamo z chytrého telefónu alebo tabletu prostredníctvom aplikácie HP Smart App.

Kvalita laserovej tlače za dostupnú cenu

Najmenšia laserová tlačiareň vo svojej triede je tiež vôbec najlacnejšou tlačiarňou od HP. Domácnostiam alebo malým firmám tak pomôže ušetriť peniaze a zároveň im ponúkne kvalitu a spoľahlivosť, akú od popredného výrobcu tlačiarní očakávajú.

HP LaserJet Pro M15_M28
Tlačiarne sú intuitívne, dostali jednoduchý dizajn a vďaka technológii HP Auto-on / Auto-off automaticky šetria energiu. Okrem toho prichádzajú k zákazníkom už s predinštalovanými farebnými kazetami, takže sú pripravené začať tlačiť hneď po vybalení z krabice.

Cena a dostupnosť

Nové rady tlačiarní HP LaserJet Pro M15 a M28 budú na Slovensku dostupné od apríla 2018. Model M15a za 79 eur; M15w za 89 eur; M28a za 109 eur a model M28w za 129 eur. Viac informácií sa dozviete tu.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo