S novou Xperia 10 II, ktorá je práve teraz v predpredaji, sa môžete nechať pohltiť zábavou vďaka ešte širšej palete technológií Sony, ktorými je tento model vyššej strednej triedy obdarený.

  • Zdokonalený elegantný dizajn modelu, odolný proti prachu a vode zabezpečí bezstarostné používanie.
  • Širokouhlý 6,0” OLED displej s pomerom strán 21:9 a obrazom videa optimalizovaným pre zábavu.
  • Nový trojitý fotoaparát prináša kreatívne možnosti vďaka lepšiemu podaniu farieb a novému nočnému režimu.

Sony Xperia 10 II

Tenké, 69mm široké telo váži len 151 g a spĺňa normy IP65/IP68 odolnosti proti prachu a vode. Displej je chránený sklom Corning® Gorilla® Glass 6 a vďaka svojmu dizajnu telefón dokonale padne do ruky.

6“ OLED displej

Xperia 10 II vás rýchlo vtiahne do akcie vďaka 6,0” širokouhlému OLED displeju s pomerom strán 21:9. S technológiou displeja TRILUMINOS™ pre mobilné zariadenia, ktoré využívajú aj televízory BRAVIA® a optimalizáciou obrazu videa si môžete užívať filmy a televízne programy s hlbšími odtieňmi čiernej a ešte intenzívnejšími farbami pre špičkový zážitok zo sledovania.

Sony-Xperia-10-II

Medzi ďalšie výhody 6,0” OLED displeja s pomerom strán 21:9 patrí aj unikátné užívateľské rozhranie multi-windows, ktoré umožňuje používať dve aplikácie naraz, rovnako ako funkcia Side Sense, vďaka ktorej môžete bez námahy prepínať medzi svojimi obľúbenými aplikáciami.

Audio

Xperia 10 II je vybavená audio technológiou Sony s 3,5mm konektorom pre autentický zvuk vo vysokom rozlíšení, či už využijete pripojenie prostredníctvom kábla, alebo bezdrôtové audio s vysokým rozlíšením.

Fotoaparát

Xperia 10 II je vybavená novým trojitým fotoaparátom, ktorý sa skladá z jedného 12MP a dvoch 8MP objektívov: extrémne širokouhlého (16 mm), širokouhlého (26 mm) a teleobjektívu (52 mm), takže môžete byť kreatívny a pri fotografovaní experimentovať.
Môžete dokonca fotografovať snímky s pomerom strán 21:9 alebo nahrávať videá v kvalite 4K.

Sony-Xperia-10-II

Svoje fotografie môžete jednoducho dotiahnuť k dokonalosti vďaka prednastaveným režimom pre fotografovanie jedla, portrétov a po novom aj pre fotografovanie v noci. Tento režim zabezpečí vysokú kvalitu snímok, dokonca i v podmienkach s nízkou intenzitou osvetlenia.

Batéria

Batéria 3600mAh s dlhou výdržou zase zabezpečí, že telefón môžete používať a kreatívne s ním tvoriť počas celého dňa. Xperia 10 II je vybavená platformou pre mobilné zariadenie Qualcomm® Snapdragon 665, ktoré zabezpečuje spoľahlivý výkon a rýchle pripojenie. Novinka prichádza na trh s Androidom 10.

Dostupnosť

Xperia 10 II je v ponuke v čiernom alebo v bielom variante a od 18. mája si ju môžete predobjednať. V predaji bude model od začiatku júna 2020 a jeho cena bude 379 €.

Predobjednajte si Xperia 10 II do konca mája 2020 a využite exkluzívnu ponuku. K Xperia 10 II dostanete úžasný headset Sony WI-C310B ako darček.
Úplné špecifikácie nájdete na stránke Sony.

Zdroj: Sony

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo