Nový televízor Sony HX950 prináša technológiu Full LED („Intelligent Peak LED“), vďaka ktorej je obraz živší ako kedykoľvek pred tým. Táto technológia prispôsobuje podsvietenie obrazovky sledovanému obrazu, vďaka čomu bude čierna farba skutočne tmavá a biela naozaj jasná. Obrazový procesor X-Reality Pro sa zase stará o ostrosť a hĺbku obrazu, takže vám neunikne ani jediný detail. Klasický 2D, ale aj 3D obraz tak doslova ožije pred vašimi očami. To všetko v nádhernom minimalistickom dizajne so štýlovým podstavcom.

Obrazová kvalita, ktorá vyráža dych

Hlavnou prednosťou televízora Sony BRAVIA HX950 je jednoznačne kvalitný obraz. Diódy LED obrazovky Full LED sú umiestnené v presných zónach za obrazom tak, aby mohol byť jas zvyšovaný a znižovaný podľa potreby.


Vďaka tejto technológií je kontrast televízora vyšší ako pri bežných LED televízoroch. Navyše je podanie farieb, obzvlášť čiernej a bielej, oveľa realistickejšie. Obrazovke sekunduje prepracovaný obrazový procesor X-Reality Pro, ktorý zvýrazní aj najmenšie detaily. S jeho pomocou dokáže HX950 vylepšovať obraz a tak aj videá v nižšej kvalite vyzerajú lepšie.

Technológia Motionflow XR 800 zabezpečuje plynulý obraz aj pri rýchlych scénach. Ani tie najakčnejšie scénky z filmov už nebudú rozmazané. Televízor v rozlíšení Full HD podporuje 2D aj 3D prehrávanie, takže sa vám možno už nebude chcieť chodiť do kina.

Hravá televízia

Sony BRAVIA HX955 je skutočne televízor plný zábavy. Vďačí za to najmä zabudovanému Wi-Fi rozhraniu, ktoré umožňuje niekoľko zaujímavých funkcií. K najzaujímavejším patrí určite prehliadanie webu a implementovanie sociálnych sietí ako Facebook, Twitter, alebo YouTube. Úplne nový zážitok získate aj pri používaní aplikácie Skype cez televízor, vďaka veľkej obrazovke budú vaši blízky takmer v životnej veľkosti.

Televízor sa dokáže napojiť aj na domácu sieť a zdieľať filmy a fotky bez akýchkoľvek káblov. Užitočná je možnosť vyhľadať si informácie o prehrávanom filme, alebo pesničke na internete. Ak sa vám páči pesnička, ktorá práve hrá, stačí stlačiť tlačidlo Track ID a televízor nájde bližšie informácie o interpretovi. Neviete nájsť ovládač? Nevadí, televízor viete ovládať aj prostredníctvom tabletu, alebo smartfónu. Navyše, ak si prezeráte web napríklad na tablete, môžete ho jednoducho presunúť na obrazovku televízora. Stačí len chytiť a pustiť. Obsah z tabletu sa presunie na televízor.


Televízor Sony BRAVIA HX955 sa bude na Slovensku predávať v dvoch verziách s 55 palcovou obrazovkou za 2 999 EUR a s 65 palcovou obrazovkou za cenu: 4 999 EUR.

Zdroj TS: Sony

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo