HP DesignJet T830 MFP

Profesionáli v  odboroch AEC sa stávajú čoraz mobilnejšími, napriek tomu však preferujú úpravy a hodnotenie plánov v tlačenej podobe. Nové inovatívne veľkoformátové tlačiarne a MFP spoločnosti HP Inc. uľahčujú spoluprácu vďaka novej generácii funkcií a možnostiam mobilnej tlače. Plnia tak požiadavky AEC profesionálov pre tlač čohokoľvek bez ohľadu na miesto, kde sa práve nachádzajú.

Veľkoformátová tlač pre súčasných mobilných profesionálov v oblasti stavebníctva

Spoločnosť HP Inc. odhalila päť nových modelov technických tlačiarní vrátane vlajkového modelu – multifunkčnej tlačiarne (MFP) HP DesignJet T830 a tlačiarne HP DesignJet T730 Printer, ktoré kompletne zmenia spôsob, akým profesionáli z odboru architektúry, strojárenstva a stavebníctva (AEC) môžu tlačiť, skenovať a kopírovať. Vďaka konštrukcii navrhnutej aj do nehostinného prostredia, nové modely uľahčujú a urýchľujú prácu s veľkoformátovou tlačou.

DesignJetT830MFP

HP DesignJet T830 MFP

Vlajková loď je navrhnutá ako ideálne riešenie pre pracovníkov v  stavebníctve, dodávateľov a tímy počítačom podporovaného projektovania (CAD). Je najdostupnejším, najkompaktnejším a najlepším prenosným MFP zariadením vo svojej triede. S polovičnou veľkosťou oproti konkurenčným MFP riešeniam a s rovnakými rozmermi ako HP DesignJet T730 Printer, ponúka dizajn odolný voči poškodeniu aj vo veľmi náročných podmienkach. Obsahuje zabudovaný skener a predný panel, ktorý môže byť ovládaný priamo z tabletu.

designjet-t830_panel

36-palcový skener umožňuje používateľom upravovať, skenovať a deliť sa o plány s kanceláriou alebo stavbou prostredníctvom mobilného zariadenia. Dotyková obrazovka s intuitívnym ovládaním ponúka realistický náhľad dokumentu a ľahkú možnosť orezania.

DesignJetT730
Pre použitie v nehostinných podmienkach, kde MFP musí odolávať prachu, častým presunom či prípadným nárazom, je možné dokúpiť si HP DesignJet Rugged Case, ktoré poskytuje rozšírenú ochranu pred poškodením. Zosilnené kolieska a nožičky umožnia ľahšie použitie.

designjet-t830case

Vďaka veľkému množstvu spoločných funkcií s HP DesignJet T830 MFP ponúka tlačiareň HP DesignJet T730 tieto výhody:

• Ľahšie použitie a vyššia rýchlosť oproti konkurencii umožňuje vysoko kvalitnú tlač s rozmerom A1 už za 25 sekúnd.
• Automatický podávač papiera umožňuje tlač výkresov na listy s polovičnou šírkou (štandardne 13 palcov), čím znižuje množstvo nevyužitého papiera a redukuje prácu s orezávaním výstupov oproti tlači na rolku.
• Flexibilnú veľkosť atramentovej kazety od 40 do 300 ml je možné využiť podľa skutočnej potreby, a vyhnúť sa tak vysokým nákladom a  problémom s vysychaním v prípade menej častej tlače.
• Mód tlač Econofast, ktorý využíva menej atramentu, umožňuje rýchlejšiu tlač pracovných dokumentov a konceptov.
• Oddeliteľný stojanček umožňuje rýchlejší presun tlačiarne medzi kanceláriami.
• Wi-Fi Direct – zabudované pripojenie na Wi-Fi pre jednoduchšie pripojenie sa k sieti umožňuje vytvoriť špeciálnu sieť pre tlačiareň pre priamu tlač bez nutnosti využiť ďalšie infraštruktúry.
• Intuitívny predný panel s dotykovou obrazovkou, ktorý sa ovláda rovnako ako smartphone.

HP DesignJet T730 Printer a T830MFP pomáhajú odstrániť najväčšie problémy spojené s tlačou, a umožňujú tak používateľom lacno tlačiť podklady na stretnutia, označovať zmeny v reálnom čase a deliť sa o dokumenty s kľúčovými spolupracovníkmi.

Portfólio technických tlačiarní HP DesignJet

Portfólio veľkoformátových tlačiarní spoločnosti HP rozširujú tri nové tlačiarne série DesignJet, ktoré pracovníkom v AEC odboroch poskytujú vysokú kvalitu, jednoduchosť používania a mobilitu:

HP DesignJet T930 Printer vytvorená pre malé a stredne veľké AEC tímy. Zvyšuje produktivitu a ponúka rozšírené bezpečnostné protokoly pre vyššiu ochranu informácií a zároveň poskytuje vysokú kvalitu tlače vďaka šiestim originálnym atramentom od HP vrátene šedej a fotografickej čiernej.

HP DesignJet T1530 Printer je dvojvalcová 36-palcová tlačiareň, ktorá obsahuje 6 originálnych atramentov od HP, integrovaný zásobník až na 50 výstupných listov a rozšírené bezpečnostné protokoly. Pomáha maximalizovať produktivitu práce a zvyšuje bezpečnosť spoločnosti v prípade veľkého množstva tlače.

HP DesignJet T2530 MFP je ľahko použiteľná MFP, ktorá obsahuje intuitívny ovládací panel pre tlač, skenovanie a kopírovanie a dva tlačové valce. Ponúka vylepšený dizajn a umožňuje tlač veľkosti A1 za necelých 21 sekúnd i farebné skenovanie rýchlosťou 2,5 palca za sekundu. Ponúka zabezpečenú tlač a jednoduchú možnosť upgradu vďaka integrácii do siete.

Nové možnosti mobilnej tlače zjednodušujú spoluprácu

HP All-in-One (AiO) Printer Remote je mobilná aplikácia dostupná zdarma, ktorá umožňuje jednoduchú a pohodlnú tlač a skenovanie z Apple® i AndroidTM zariadení kdekoľvek a kedykoľvek na tlačiarňach a MFP od HP pripojených k sieti. Vstavaná funkcia mobilnej tlače umožňuje vyhľadanie tlačiarne cez internet, Wi-Fi Direct a NFC. Vďaka nej sa dá tiež pri tlačiarňach s funkciou HP ePrint tlačiť z emailu. Aplikácia HP AiO Printer Remote taktiež uľahčuje mobilné skenovanie a ponúka priame napojenie na online úschovne ako napríklad Dropbox, Box a Google Drive.

Dostupnosť
HP DesignJet T830MFP, HP DesignJet T730 Printer, HP DesignJet T930 Printer, séria HP DesignJet T1530 Printer a séria HP DesignJet T2530 MFP by mali byť celosvetovo dostupné od 30. novembra 2015.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo