V termíne 13. až 15. mája 2014 sa na výstavisku PVA EXPO Praha – Letňany opäť otvoria brány medzinárodného veľtrhu reklamy, médií, polygrafie a obalov, na ktorom nebudú ani tento rok chýbať produkty Epson. Rovnako ako vlani predstaví Epson návštevníkom produktové novinky vo svojej vlastnej expozícii. Okrem veľkoformátovej a fotografickej tlače bude možné vidieť aj produkty z oblasti projekčnej techniky a riešenia pre tlač kupónov a farebných štítkov.

„V tomto roku chceme na tomto jedinom tuzemskom veľtrhu v odbore polygrafia v ešte väčšej miere prezentovať zariadenia smerujúce do oblasti potlače textilu, produkcie fotografií, návrhu a tlače obalov, etikiet a štítkov, kam produkty Epson nesporne patria,“ uviedla Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson. Účastníci veľtrhu sa môžu prísť pozrieť na samostatnú expozíciu produktov Epson, ktorá bude umiestnená v hale číslo 4A v stánku č. 456.

Okrem hlavnej expozície tu Epson ako bonus predstaví produkty z oblasti projekčnej techniky a POS produktov. „Okrem iného bude možné vidieť unikátny projekčný roll-up, ktorý v spojení s 3LCD projektorom Epson vytvára živú reklamnú plochu so žiarivými farbami. Výkonné a spoľahlivé projektory Epson v kombinácii s unikátnymi vlastnosťami „čierneho“ plátna od amerického výrobcu Screen Innovation prinášajú projekciu tam, kde by ste si ju len ťažko dokázali predstaviť,“ hovorí Roman Vejražka, Business Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson. Z oblasti POS produktov bude možné vidieť tlačiareň určenú na tlač kupónov Epson TM-C710, ktorá je ideálnym nástrojom pre adresný marketing a cielenú reklamu, a zároveň tlačiareň Epson TM-C3500, určenú pre tlač farebných samolepiacich štítkov s nízkymi nákladmi.

Záujemcom budú na mieste k dispozícii zástupcovia spoločnosti Epson, ktorí spolu s autorizovanými partnermi Tepede CZ/SK, Fomei a.s. a Nanotec s.r.o. dokážu navrhnúť komplexné riešenia nielen v oblasti veľkoformátovej tlače. „Epson dnes už pokrýva takmer všetky oblasti veľkoformátovej tlače od technickej, POS, fotografie, nátlačku, signmakingu pre vnútornú aj vonkajšiu aplikáciu, ako aj Dye-sub tlač s prenosom na textil a iné materiály, a to všetko len s využitím vlastných technológií a vlastného vývoja,“ dodáva Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson.


Z oblasti veľkoformátovej tlače si Epson pre návštevníkov pripravil tri produktové rady tlačiarní SureColor a Stylus Pro, z ktorých bude možné vidieť novinky SC-F7100 a SC-F2000. Návštevníci uvidia v prevádzke osvedčené tlačiarne SC-S70610 pre signmaking, StylusPro SP7900 pre fotografickú tlač a minilabové tlačové riešenia predstavované tlačiarňou SureLab SL-D3000 a novinkou D700. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky živej tlače vrátane Dye sublimačnej technológie a transferu na textílie, drevo, hliníkové dosky a ďalšie materiály. Celú expozíciu budú dopĺňať technologické videá pripravené k jednotlivým modelovým radom tlačiarní.

Zdroj TS: EPSON

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo