MONDI_SCP

DNS® performance je najnovší papier z Mondi pre profesionálnych tlačiarov špecializujúcich sa na transakčnú komunikáciu, digitálnu tlač a digitálne tlačové publikácie.

Mondi Uncoated Fine Paper prináša na trh DNS® performance, štvrtý produkt z rady DNS® (Digital Needs Specialist).

Nový papier bol vyvinutý pre profesionálnu laserovú, vysokorýchlostnú atramentovú (high-speed inkjet) a ofsetovú tlačovú technológiu. “Všestranné použitie bolo vždy kľúčovou vlastnosťou značky DNS®. Pre profesionálny tlačiarenský trh je vhodný hybridný papier, ktorý môže byť použitý na rôznych tlačových strojoch a ktorý optimalizuje skladové zásoby tlačiarní,” vysvetľuje Johannes Klumpp, riaditeľ marketingu a predaja pre Mondi Uncoated Fine Paper. “Odporúčame DNS® performance tlačiarom, ktorí potrebujú skombinovať výhody ofsetu a digitálnej tlače.”

DNS® performance prináša osobitné výhody tlačiarom, kreatívnemu priemyslu a vydavateľstvám. Keďže je papier vhodný tak pre čiernobielu ako aj farebnú reprodukciu, DNS® performance sa zameriava na transakčné a direct marketingové aplikácie, akými sú faktúry, výpisy z účtov a právne dokumenty.

Okrem toho sa digitálni tlačiari môžu spoľahnúť na kompatibilitu pre personifikované marketingové materiály a zákaznícke tlače na požiadanie (print on demand). DNS® performance má tradičnú ofsetovú belosť štandardne používanú v kníhtlači.

DNS® performance je vyrábaný v Mondi SCP v Ružomberku — v závode známom svojim nízkym dopadom na životné prostredie z pohľadu emisií CO2 a víťazstvom PPI Award 2010 za Environmentálnu stratégiu roka. Ako súčasť rodiny papierov Green Range má tiež certifikácie PEFC™ a EU Ecolabel.

Zdroj: Mondi

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo