Rad SurePress L-4533 ponúka zvýšenú kvalitu tlače pri vyšších rýchlostiach a v Európe bude prvýkrát predstavená na výstave LabelExpo 2017.

Spoločnosť Epson predstavuje novú sériu rýchlych a všestranných tlačiarní SurePress L-4533, ktoré nahrádzajú existujúci model L-4033. Nová tlačiareň ponúka množstvo vylepšených funkcií vrátane zlepšenej produktivity, vyššej spoľahlivosti a nižších nárokov na údržbu.

SurePress L-4533 ponúka zvýšenú kvalitu tlače

Rad SurePress L-4533 sa zameriava na malých a stredných výrobcov etikiet, ktorí hľadajú riešenia v oblasti digitálnej tlače, ako aj na komerčných tlačiarov, ktorí chcú rozšíriť svoje služby v oblasti tlače obalov a etikiet.

Navrhnutá bola tak, aby ponúkala jednoducho nastaviteľné digitálne riešenie tlače komerčných etiket na celé množstvo substrátov v malom až strednom objeme a umožnila používateľom rozšíriť služby a ponúkať rýchle spracovanie objednávok na počkanie.

SurePress L-4533A
Rad L-4533 ponúka lepšiu kvalitu obrazu pri vyšších rýchlostiach a rýchlejšom spracovaní variabilných dát. Tlačiareň je značne automatizovaná, ľahko sa používa a zaobíde sa s minimálnou údržbou.

Rad L-4533 používa sadu atramentov SurePress AQ so zelenou a oranžovou farbou, ktorá poskytuje veľmi široký farebný priestor a ponúka aj možnosť bieleho atramentu, ktorý ešte viac rozširuje možnosti použitia.

Atramenty AQ sú založené na vodnej báze a pri tlači nie sú potrebné žiadne chemikálie, dosky ani filmy, takže je tlač šetrnejšia k životnému prostrediu.

Rad SurePress L-4533 bude k dispozícii od septembra 2017.

Spoločnosť Epson predstaví na výstave LabelExpo vo svojom stánku s rozlohou 418 metrov štvorcových mnoho ďalších tlačiarní. Okrem nového radu SurePress L-4533 tu bude aj sesterský UV model SurePress L-6034VW a široká škála produktov ColorWorks, LabelWorks a rad SureColor SC-S.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo