Canon v rámci akcie Back to School výrazne znižuje ceny vybraných tlačiarní a multifunkcií.

Spoločnosť Canon spúšťa promo akciu Back to School na vybrané atramentové a laserové tlačiarne a multifunkcie. Zákazníci si tak vďaka tejto akcii môžu od 1. augusta zadovážiť vybrané zariadenia Canon za veľmi výhodných podmienok.

Maľujte, tlačte, bavte sa!

Akcia sa týka jednoducho prenosnej fototlačiarne, atramentového multifunkčného zariadenia, dvoch modelov laserových a štyroch modelov atramentových tlačiarní.

Zvýhodnená ponuka platí pre slovenský a český trh až do vypredania zásob.
Konkrétne modely a ceny sú nasledujúce:
akcia Back to School

PIXMA MG3650
Toto dostupné, kompaktné multifunkčné zariadenie s Wi-Fi umožňuje užívateľom jednoducho tlačiť zo smartphonu, tabletu, fotoaparátu alebo cloudu.

PIXMA MG5750
Kompaktný model typu „všetko v jednom“, ktorý umožňuje tlač, kopírovanie i skenovanie. Ponúka napríklad úsporu nákladov a väčšiu vyťaženosť vďaka voliteľným atramentovým kazetám XL.

PIXMA MG7750
Tlačiareň, ktorá ponúka systémom so šiestimi atramentami, kompaktným a elegantným designom i neobyčajne kvalitnou tlače vo vysokom rozlíšení až 9 600 dpi, s hladkými prechodmi i v prípade čiernobielej tlače.

PIXMA G3400
Model PIXMA G3400 sa môže vďaka Wi-Fi konektivite a plnej kompatibilite s aplikáciou Canon PRINT pochváliť možnosťou sieťoej tlače vrátane tlače z chytrých telefónov a tabletov bez potreby pripojenia tlačiarne k osobnému počítaču.

MAXIFY 0 MB2750
Nízka spotreba energie na strane jednej, veľký objem výstupov na strane druhej. Pri zariadení vhodnom pre domácu kanceláriu nechýba ani možnosť zaznamenávať informácie o využívaní zariadenia, ako je celkový objem vytlačených strán a naskenovaných a odfaxovaných dokumentov.

SELPHY CP1200
Malá, elegantná a prenosná fototlačiareň s Wi-Fi.  Ponúka rýchlu a jednoduchú bezdrôtovú tlač zo zariadenia Apple a Android prostredníctvom bezplatnej aplikácie Canon PRINT. Dovoľuje tlačiť fotografie priamo i z iných aplikácií.

i-SENSYS LBP6030w
Táto priestorovo nenáročná, cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň pre malé a domáce kancelárie s rozhraním Wi-Fi ponúka jednoduché bezdrôtové pripojenie a tlač z chytrých zariadení. Je tichá, spoľahlivá a vysoko energeticky úsporná, pričom ponúka rýchlu, vysoko kvalitnú tlač.

i-SENSYS MF212w
Čiernobiele laserové zariadenie 3 v 1 so vstavaným sieťovým rozhraním, Wi-Fi a možnosťou pripojenia k mobilným zariadením ponúka zdieľanie funkcie tlače, kopírovania a skenovania. Toto zariadenie je rýchle, jednoducho použiteľné a úsporné a ponúka výklopný ovládací panel a tlačidlá jednodotykových riešení.

Zdroj: canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo